www.sudzibas.lv La Familia ēdiena kvalitāte

La Familia - ēdiena kvalitāte

Kaut kas vienreizējs, nav saprotams, kā var sevi dēvēt par restorānu, servejot fast food maltīti no saldētavas, kam pašizmaksa ir 3 eiro ar piegādi no veikala un atsildīšanas/uzsildīšanas uzcenojumu (kas aizņēma 40minutes), prasot par to 23eiro pēc "menu" cenām.

Tad vēl klāt tam, pēc apmeklējuma steidzami jālieto zāles pret alerģiju, ko izraisa e-piedevas, kuras nav uzrāditas atšķirībā no rimi salātu apraksta. Kauns iīpašniekam. PVD šajā "ēstuve" būtu noteikti kas atrodams.

Nevienam neiesaku.

R Ritvars 27.11.2016

Katrs savu biznesu veido pēc paša patikas. Šajā gadījumā var salīūdzināt ar jeb kuru ātro ēdināšanas restorānu kā Hesburgers, vai McDonald kur reālā burgera pašizmaksa ar visu piegādi ir aptuveni 80 centi bet tirgo par 5 eur. Tas ir biznes jūsu zināšanai. nopērc pēc iespējas lētāk un pārdod pēc iespējas dārgāk. Tas ir visā pasaulē. Ja jūs zināt ka jums ir kaut kādas alerģijas tad tas noteikti ir japasaka oficiantam kurš attiecīgi jums piedāvās produktu kur nav tās vielas kas jums izraisa alerģiju. piemēram: Ja man ir alerģija pret laktozi es vnk zinu ka nedrīkstu pirkt kafiju narvesenā vai jeb kurā citā ātrajā TAKE AWEY. tapēc es pērku kafiju tur kur es esmu jau iepriekš noskaidrojis ka ir pieejams bezlaktozes piens. Loģiski. Jums alerģija pret e vielam- jus pari viņas sarijaties un tad bļaujat ka visa pasaule ir vainīga tagad. Ja esiet alerģiski tad pirms ēst vajag noskaidrot ko ēst.

Ar administrāciju šodien tika noskaidrots, kas tika ēsts. Alergēni izrādījās banāli e-vielu esamība pārtikā no piegādātāja. Diemžēt tā ir realitāte, ka - vielu mikss spēj paveikt dižu darbu. Zem šī linka aprakst par e-vielu ietekmi. https://infoagentura.wordpress.com/2012/08/13/904/ Viesmīļiem LV par to nav jāzin pēc likumdošanas. Skatamies paši rūpīgāk, ko un kur ēdam.

Saskaņā ar ES regulu visās sab. ēdināšanas iestādēs jābūt paziņojumam par alergēniem un to uzskaitījumam produktos, izvietotam ikvienam redzamā vietā. Rakstiet iesniegumu PVD.

R Ritvars 28.11.2016

varu saderēt ka tur tāds sarakst ir tikai cilveks vnk nav viņu lasījis.