www.sudzibas.lv L-Aut0 nekompetence

L-Aut0 - nekompetence

Sveiki īrnieki, Auto - moto noma (Zolitūdes ielā 61a)Paņēmām ar draugiem 4 motociklus 2x 125 cm3 un 2x 250cm3,Diena skaista, esam mežā, nu tik brauks nu tik būs....Viens no moto (125cm3) pēkšni pazūd sajūgs (man acis lielas), tas tak jauns mocis, 2 mēneši mocim, izīrētāji protams nodevuši ekpluatācijā perfektu. Mocis lec, bet uz priešu neiet....zvanam uz kantori, šie saka: jūs paši vainīgi, nemākat braukt, drošības naudu neredzēt kā savas ausis, mēs šokā par attieksmi, runātājs pa telefonu īpaši agresīvs. nomet klausuli. Mēs čaļi ar pieredzi PAŠI braucam, ar moci piekabē , skaidroties. Pa to laiku citam krosam, ķēde pārraujas (250 cm3) protams atkal remonts uz uz mūsu rēķina. Izīrētājs atkal moci nodevis perfektu. Izīrējam uz vienu dienu 4 močus, bet reāli paspējām pabraukt 3h, jo pārējais laiks bija pavadīts vizinoties pie izīrētāja, skaidrojoties un sēžot korķos. Pašās beigās atvilkumi par zabakiem, skrāpējumiem. Vienvārdsakot diena cūkā, naudas nav!

J