www.sudzibas.lv KZSklīnika neprofesionālitāte

KZSklīnika - neprofesionālitāte

Gribu izteikt savu sašutumu par sieviešu klīniku „KZSklīnika”, kura atrodas pašā Rīgas centrā Brīvības ielā. Daktere Kalašnikova nav kompetenta savā jomā, neciena savas pacientes, ir rupja un tik ļoti mīl naudu, kā aizmirst pat par dakteres ētiku runājot MELUS saviem pacientiem!!! Pēc viņas apmeklējuma es vienkārši biju satriekta no tādas attieksmes. Pirmo reizi skatoties uz maniem analīžu rezultātiem viņa man teica, ka esmu pilnīgi vesela. Nākamā apmeklējumā (vajadzības pēc man bija jāatnāk vēlreiz) skatoties uz tiem pašiem rezultātiem viņa man teica, ka man nekad nebūs bērnu un nepalīdzēs pat mākslīga apaugļošana. Kaut gan pieminēja, ka vēl, protams, es varu pamēģināt iziet dārgu izmeklējumu viņās klīnikā. Un to visu viņa man teica no niknuma it kā manis dēļ viņa pazaudēja laiku un naudu apsūdzējot mani par to, kā neierados pie viņas kad biju pierakstīta 17 datumā, kaut gan tā bija viņas sekretāres kļūda, kura pārrakstot mani uz 12 (kad es atnācu), aizmirsa izsvītrot no saraksta 17, par to visu pat neatvainojoties. Pēc tam man nācās apmeklēt citu ārstu, kura man apstiprināja, ka esmu pilnīgi vesela un daktere Kalašņikova man absolūti nekorekti interpretēja manus analīžu rezultātus!!! Un par tādu attieksmi es vēl samaksāju krietnu naudu! Nevienai neieteiktu tādu dakteri un tādu aprūpi ko es saņemu KZSklīnikā no dakteres Kalašnikovas!!!

T

M Meitene 19.03.2009

Nu to, ka tur reģistratores visu laiku jauc tos datumus pati ar esmu pieredzeejus. Diezgan nepatiikami!
Pie Dr.Kalašnikovas neesmu bijusi, tapēc nekomentēšu, bet Dr.Skrodele un Dr.Bārbale - SUPERĪGAS!!

V Vīrs 19.03.2009

Sveiki, sievai patīk Skrodele. Man arī. Bijām kopā, kad taisījām sonogrāfiju grūtniecības laikā.

Uzskatu, ka gadījumā, ja ir aizdomas, ka daktere ir stulbā vista, par to nav jākautrējas pateikt uzreiz. Acīs.

Jo nekāds brīnums tas nav. Speciālisti pie mums ir necieņā.

T T. 20.03.2009

Sveicināti!
Jā, tiešam, vajadzēja uzreiz pierakstīties pie dakteres Skrodeles, jo par viņu dzirdēju tikai labu. Bet nu sanāca, kā sanāca. Pierakstījos pie Kalašnikovas un dabūju sev nepatikšanas. Cik daktere Skrodele būtu laba, ja viņa pieņem tikai KZSklinīkā, es kāju tur vairāk nesperšu! Nožēloju tikai to, ka tiešam vajadzēja uzreiz to saucamo dakteri likt vietā pašai, no uztraukuma un viņas teikta, biju šokā! Negribēju pie tā visa vēl iejaukt savu vīru, lai viņš staigātu pa sieviešu konsultācijām un rīko razborkas ar kaut kādam bezkaunīgām „tjotkam”!
Sargiet sevi un savas sievas no tādiem dakteriem!

Mamma 20.03.2009

Kam ta Skrodele patik vairak - jums vai sievai?

с Светлана 21.03.2009

Здравствуйте всем !
про доктора Калашникову могу сказать только хорошее и никогда не поверю, что она могла сказать женщине что у неё никогда не будет детей ! и уверена ко мне присоединятся очень многие женщины которым она помогла стать матерью ! а то что написала эта жалобщица !!! бред недовольной всем и вся, к сожалению есть такая категория людей, которые никогда ничем не бывают довольны, им всегда всё всегда дорого и недостаточно хорошо!!!
но это ее проблемы и мне её жаль !!! от таких как она доктор Калашникова хуже не станет!

T T. 22.03.2009

Uvaz.Svetlana, rada za vas, 4to d.Kalasnikova vam pomogla, menja k sozaleniju ona dovela do sljoz i so zlostju nagovorila mne, 26 letnej zdorovoj devushke vot imenno takih veshej, kak nikogda ne bydet detej i pro4ee, xotja vizitom ranjshe, skazala mne, 4to vsjo absoljutno v norme. Ja ne mogla prijti v sebja posle ejo poseshenija, poka ne shodila k drygomy vra4y. Navernoe v tot denj u nejo bilo plohoe nastroenie, no v takom slu4ae ne nuzno ego demonstrirovatj v takoj gruboj forme svoim pacientam, Ja ne besplatno k nej prihodila! Spasibo za zalostj, no ostavjte ejo pri sebe! Zelajy Vam ne popastj pod ejo plohoe nastroenie! I ne nado delatj vivodi, ne znaja li4no 4eloveka i ne pobivav v ego sistyacii!

B beibe 02.06.2009

beidziet! dr. Kalašņikova ir superīga!!! nevaru komentēt konkrēto gadījumu, bet padomājiet, cik daudzas dzīvības viņa ir izglābusi! un to ka komentētājs "vīrs" varētu kaut ko pateikt acīs/ neacīs, arī nav šaubas! ziniet, vīrs - pie mums vīrieši nav cieņā! :P

G Gogo 05.03.2010

Pilnigs sviests!!! Daktere Kalasnikova ir vissuperigaka daktere no visam, ko jebkad esmu redzejusi, profesionala, zinosa, un ar superigu attieksmi pret pacientu-laipna, visu paskaidro.. Lai cik man nepatiktu ginekologi, pie dakteres Kalasnikovas es varetu iet kaut 5 reizes diena!! Visu cienju!!

R Rudīte 12.08.2010

Daktere Kalašņikova var būt pat ļoti dažāda. Gan korekta, gan nekorekta. Gan mīļa, laipna, patīkama, gan citu reizi skrejoša un "īsvārdīga".

Pēc ķeizara, kad daktere par saviem pakalpojumiem gribēja ievērojami lielāku summu nekā bijām vienojušās sākumā un nekaunējās to pieprasīt laikā, kad bērns tikko dzimis un reanimācijā, biju šausmīgi pārskaitusies, apvainota un domāju, ka pie viņas neiešu, bet ticība viņas profesionālajām prasmēm uzvarēja un atgriezos.
Arī šī grūtniecība nebija viegla un pēc ievietošanas uz saglabāšanu slimnīcā, dzirdēju no viņas vārdus: "laikam bērniņš negrib pie jums nākt, tad varbūt labāk samierināties un viņam ļaut aiziet..."
Nekur bērniņš neaizgāja, viss ir ok un daktere viņu sagaidīja ar prieku un laipnību pret mani.

I Ilga K. 04.12.2017

Es arī varu pateikt tikai labus vārdus par viņu. 2001.gadā kad garām ejot pa Rīgas centru ienācu viņas klinikā ar domu, varbūt šeit sniegs man atbildi, kāpēc nevaru ieņemt otro bērnu. Paveicās, ka mani uzreiz pieņema pat bez pieraksta. Viņa, apskatot mani, tā arī teica "tev arī nevar būt bērnu, jo tevi jāoperē". Biju šokā, jo ģinekoloģē, pie kuras biju uzskaitē, tikai vienu visu laiku atkārtoja-jāed vitamīni! Pati daktere Natalija Kalašnikova un izoperēja nākošajā dienā. Un pēc 11 mēnešiem piedzima meitiņa, kurai nu tikko nosvinējam 15 gadi! Esmu pateicīga viņai par toreizējo pieņemšanu, pretimnākšanu un pareizo diagnozi. Savādāk līdz šīm būtu ēdusi tikai vitamīnus...