www.sudzibas.lv KZS klīnika Dr. Zālamane Nolaidība, noveda meitu līdz 3. Stadijai vēža

KZS klīnika Dr. Zālamane - Nolaidība, noveda meitu līdz 3. Stadijai vēža

2019. Gada augustā mana meita griezās pie dakteres Ineses Zālamanes ar nedaudz iekaisušu krūti. Dakteres vienaldzība, neskatoties uz augstiem cenu tarifiem, uztaisīja manai meitai ultrasonogrāfiju, neko neatrazdama izrakstīja tabletes un teica mana meita lai dzerot tās pus gadu un ierodās pēc gada. Daktere pat nepiedāvāja griezties, ja būs pasliktinājumi... ! Decembra vidū, kad mana meita pati sāka meklēt pie kāda ārsta griezties, noskaidroja, ka jāgriežas pie momologa, atrazdama speciālistu un griežoties pie tā, ārsts momologs uztaisīja biopsiju un tika konstatēta 3. Stadija vēzis! Inese zālamane ir neprofesionāls ārsts... Tēlo gudru, bet tāda viņa nav! Manai meitai priekšā ļoti smaga ārstēšanās, bet vainīgā dzīvo tālāk mierīgi, bez sirds pārmetumiem! Kad piezvanīju uz kzs klīniku, teicu, ka gribu parunāt ar dakteri, pienāca sieviete un teica lai es izsaku problēmu divos vārdos! Kad izklāstīju cik vien īsi varēju, izrādījās, ka tā neesot daktere! Daktere pārzvanīt a, centās sevi attaisnot, pārmest problēmu uz citiem un vienīgais ko viņa pateica, lai es pasveiciniet meitu un ātrāku viņas atveseļošanos...
Neuzticaties šai klīnikai un dakterei Zālamanei...

L Lailailai 02.01.2020

Visdrīzāk rakstītu iesniegumu veselības inspekcijai par paviršu attieksmi pret darbu. Ņemtu dakteres izmeklējumu, visus dokumentus, kas apliecina patreizējo stāvokli un uz inspekciju. To vajag darīt. Tavai meitai tas neko nemainīs (lai veseļojas un turas), bet kādu citu sievieti, iespējams, liks dakterei izmeklēt rūpīgāk un savu darbu paveikt pēc sirdsapziņas. Vai vismaz doties papildus kursos, lai saprot, ko redzējusi.

A Antra Antra 13.01.2020

Ja sūdzības autorei ir kādas pretenzijas, tad vajadzētu vērsties atbildīgajās instancēs, nevis nepatiesi nomelnot cilvēku internetā vietnē.
Un otrkārt šī daktere nemaz neveic krūšu USG!

S sanita.sanita 10.03.2020

Jūs esat pazīstamas? Cik saprotu, runa vairāk iet par USG interpretāciju nevis taisīšanu.

A Antra Antra 10.03.2020

Arī USG aprakstu neveic šī konkrēti nosauktā daktere.

L Laura Ren 21.11.2020

Kāda starpība jau, veic vai neveic , fakts ir tāds, ka dzēra pussgadu zāles kuras nevajadzēja un it kā dakterei vajadzēja iedomāties par momologu, bet viņa to neizdarīja, izrakstīja zāles sievietei kuras nelīdzeja, kā rezultātā cilvēkam izveidojās veselības problēmas kuras varēja daudz ātrāk risināt.

A Antra Antra 22.11.2020

Pajautājiet sūdzības autorei, vai, ja meitai bija sūdzības vai atkārtoti vērsās pie ārsta. Šeit tāpat taisnību neatradīs, tikai savu dusmu un negatīvisma izlikšanu kārtējā interneta portālā.