www.sudzibas.lv Kvartirka.lv kvartirka.lv starpnieki ņirgājas par īrniekiem

Kvartirka.lv - kvartirka.lv starpnieki ņirgājas par īrniekiem

Nekad nemeklējiet dzīvokli īrēšanai ar mākleru no kvartirka.lv starpniecību (tel.Nr.+371 29724252). Ar tik neprofesionālu un izsmejošu attieksmi saskaros pirmo reizi.
Starpnieks bija ievietojis sludinājumu par dzīvokļa izīrēšanu par 100Ls, par saviem pakalpojumiem ņem 100Ls. http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/imanta/angxl.html
Vakar no rīta 9:43 zvanu (pieļauju, ka pirmā, jo unikālais apmeklējumu skaits 1 un zvanu uzreiz pēc sludinājuma ielikšanas) un uzdodu sevi interesējošos jautājumus (īres ilgums, apskates laiks u.tml). Vispirms viņš ne uz vienu jautājumu nevar atbildēt. Pēc tam sola visu noskaidrot un atzvanīt.
Visu dienu gaidu zvanu, zvanot atkārtoti, telefons netiek celts. Starpnieks atzvana tikai 16:30. Rīt, sestdien, plkst.11:00 varot braukt skatīties un pie reizes uzdot visus interesējošos jautājumus.
OK, šodien ceļos agri, jo jābrauc pāri visai Rīgai. Esmu jau tikusi gandrīz galā, kad man plkst.10:47 (10min pirms plānotās tikšanās!!!) pienāk sms - atcelam tiksanos nicas 1 jau atradas irnieks.
Pilnīgs sviests. Kā tāds cilvēks vispār var strādāt par starpnieku, ja neko nejēdz no darījuma organizēšanas? Nedz normāla rēķināšanās ar abām pusēm, ne pakalpojums, par ko maksāt 100Ls. Sanāk riktīgā ņirgāšanās - pofig, ka biji pirmais, varu tevi dienu paturēt nezināšanā un pēc tam vēl 10 min pirms tikšanās to atcelt.

š

I investin 06.12.2013

какой знакомый номер телефона! это же тот самый АНДРЕЙ? не удивительно. он ещё и берёт аванс не 40, 50%, а все 90, а то и 100% от суммы аренды. урод ещё тот. знаем. плавали с ним 3 года назад. не номер не сменил. не своё отношение. знакомые с ним тоже сталкивались. походу арендодатели с ним по много лет сотрудничают и даже хвастают этим, что мол он хороший, вовремя о подъемах цен предупреждает, много клиентов находит. ЭТО НЕ ОН НАХОДИТ, ЭТО МЫ ОТКЛИКАЕМСЯ САМИ НА ОБЪЯВЛЕНИЯ .походу вместе навар делят, а ваше объявление оно уже снова под очередную. аренду было сброшено! видела на днях, эти фото мне знакомы! может ещё планово не на долго сдают?) заключают на долго и помогают потом, чтобы кто снял долго не захотел там жить?))) нам он тогда не лицензию не предъявил, не чек за содранные деньги *услуги маклера*.

и да приехали в условленное время, тоже ближе к обеду, были одними из первых, а как потом выяснилось до нас там побывало ещё человек пять-шесть. просто те могли больше дать, больше указанного в объявлении. сам хозяин проболтался потом. а мы арендуем всегда на долго на года два минимум. с продлением.

L Liene 04.03.2024

Dobrij denj! Mozhno pazhaluista familiju Andreja, hachu podatj v policiju i VID.