kvartirka

Čau! Ja kādam ir bijušas darīšanas ar šo firmu (SIA "Bergerts"), lūdzu sniedziet atsauksmes. Gribētu uzzināt, vai viņi nav tādi paši krāpnieki vai "maitas" kā daudzās citās līdzīgās firmās (piemēram, Dzīvokļu pārvalde, Rīgas kore utt.)???

E EVA 21.07.2006

Dzīvokļu pārvalde=Bergerts

J Janis 25.07.2006

Kaads sakars Rigas Korei ar dzivoklu parvaldi??????? Rigas kore atrada man dziivokli par ko es vinjiem samaksaju, bet "dzivoklu parvalde" jau tikai dod telefona numurus kurus atrod internetaa un par to jau vinji prasa priekshapmaksu atshkiriibaa no RK........

A Anete 31.07.2006

Emm, nez, viņiem vismaz ir daudz maz sakarīga web lapa.. Un jā, kur ellee rīgas kore ir krāpnieki??? Rīgas kore ir pat ļoti sakarīga firma. Ja negribi krāpšanu, droši uz turieni.

1 11 03.08.2006

www.reklama.lv, www.ss.lv tie ir tie divi saiti kurus regulāri pārbauda Rīgas Kore to varat darīt jūs paši , jo saimniekus atrast nav nekāda problēma ja vien ir vēlēšanās, nav tad nepārmetiet ka kāds to izdara jūsu vietā un par pakalpojumu prasa naudu, jo par velti ir vienīgi siers peles slazdā, Es personiski ari meklēju dzīvokli izpētiju visus variantus www.ss.lv kas varēt būt saimnieki tad izpētiju www.rigaskore.lv lapu un atradu šiem dzīvokļiem arī bildes lai pirms braukšanas pie saimnieka jau būtu aptuvens priekštats par to kas mani tur sagaida, tā man rīgas kore pati to nemaz nenojaušot palīdzēja. Galvenokārt viņu datu bāze balstās uz www.ss.lv

D Demoned 28.12.2006

Caur kvartirku atradu sev dzīvokli - strādā ar 50% likmi no mēneša maksas un dzīvokļi ir reāli. Un arī samaksāju, kā arī noslēdzu sadarbības līgumu tikai tad, kad biju noslēdzis īres līgumu ar saimniekiem. Peace!