Kvarcs SIA - Krāpšana

Обманщики, не вернули нам деньги
оплаченные по ошибке с другого расчётного счёта. Не привезли товар. Не поднимают трубку. Врут. Придётся обратится в полицию. Дорогие покупатели, будьте очень внимательни. Если не хотите не получить свой товар. Эта контора помогает в ковычках не получить ничего под сказочными предлогами и условиями. Надеюсь, что наши юристы решат.

S SaMa 11.07.2018

SIA servis - komercfirma "KVARCS" dara zināmu, ka 09.07.2018. plkst.21.27 interneta veikalā saņemts pasūtījums sadzīves elektropreces iegādei no komercfirmas (PVN maksātāja). Uzsākot darba dienu 10.07.2018. internetā tika sastādīts un nosūtīts rēķins pasūtītāja komercfirmai - priekšapmaksas veikšanai.
10.07.2018. plkst.16.30 mūsu komercfirmas kontā tika saņemta nauda no citas komercfirmas (PVN nemaksātāja) pēc rēķina, kas tika nosūtīts iepriekš minētajai komercfirmai (PVN maksātāja).
Mūsu komercfirmas darbinieks saņēma telefona zvanu, kur zvanītājs paziņoja, ka kļūdaini ir pārskaitījis naudu. Zvanītājam tika paskaidrots, ka jāsazinās ar grāmatvedību.
11.07.2018. no rīta mūsu komercfirmas grāmatvede zvanīja uz norādīto telefona numuru. Telefona sarunā tika noskaidrots, ka nauda kļūdaini ieskaitīta no citas firmas konta, tādēļ tika paskaidrots, ka lai saņemtu atpakaļ kļūdaini pārskaitīto naudu, nepieciešams uzrakstīt un iesniegt mūsu komercfirmai iesniegumu par naudas atgriešanu. Nekādi telefona zvani no komercfirmas, kas kļūdaini ieskaitījusi naudu, nav saņemti.
11.07.2018. plkst.16.30 mūsu komercfirmas e-pastā tika saņemts iesniegums par kļūdaini ieskaitītās naudas atmaksu.
11.07.2018.plkst.17.52 nauda tika atmaksāta - ieskaitīta bankas kontā.
Firma, kura veica pasūtījumu līdz šim brīdim priekšapmaksu par preci pēc izrakstītā rēķina nav veikusi, tādēļ arī prece nav piegādāta.
Par savām kļūdām nav korekti vainot citus un norādīt nepatiesu informāciju.

Ar cieņu,
galvenā grāmatvede