K.Ustupa SIA autoskola - Krāpšana

Apkrāpj kursantus lai līgumu pārslēgtu jāmaksā kosmiskas summas autoskolas eksāmens jākārto ar 60 jautajumiem. Kurā latvijas autoskolā šāds cirks ir redzēts? Eksāmena laikā traucē jo runā apkārt kas traucē koncentrēties kā rezultātā nenokārto eksāmenu jo esi pieļāvis 60 jautajumos 6 kļūdas krāpšana!

Z Zlatans123 25.04.2018

manā autoskolā bija 90 jautājumi drīkstēja būt 2 kļūdas,noliku ar pirmo ja nevari nolikt 60 jaut,sēdi un mācies vai arī braukā ar velosipēdu

S Saulite136975 26.04.2018

Un kā Jūs komentēsiet to ka ienāk eksāmenu telpā pasniedzēja un sāk traucēt likt eksāmenu? Sāk kaut ko skaļi runāt kas traucē koncentrēties! Kā arī nevienā autoskolā šādu absurdu vēl neesmu redzējusi jo PRESTIŽĀKAJĀS Latvijas autoskolās ir tikai 30 jautājumi un 1-3 kļūdām drīkst būt!

A aicis24 26.04.2018

Jā, kas tā pa autoskolu,ka tikai 60 jautājumi eksāmenā,vajag kā kādreiz bija,90 jautājumi un varēja būt 2 kļūdas.
Nečīksti te,bet sēdi arī mājās un mācies noteikumus,nevis tikai autoskolā,tad ar nolikisi.

Dainis 26.04.2018

60 jautājumi un 6 kļūdas un nespējat nokārtot eksāmenu? Varbūt tomēr turpiniet pārvietoties ar kājām uz ceļiem jau tā šādu ''kadru'' netrūkst..