www.sudzibas.lv Kusto Nemaksā algas

Kusto - Nemaksā algas

Sia kusto ir krāpnieki. Pirmkārt algas tiek maksātas aploksnēs. Pēc kāda laika vispār nemaksā, sola bet tā arī algu nesagaidi. Ir apkrāpuši jau vairākus strādniekus. Tagad ir atvērta jauna firma sia kusto būve. Tās vadītājs ir kaspars kur ļoti skaisti prot runāt, bet noteikti neuzķeraties, sasolīs zelta kalnus un tad uzmetīs. Objekti atrodas jūrmalā, saldū, mārupē, liepājā.

Papildināts Solgerx 30.11.2018

Sia Kusto

D delfi 30.11.2018

un tās oficialās algas arī netiek maksātas, par nostrādātu mēnesi, vińi uzraksta ka esi strädâjis tikai pacmit stundas,bet reāli pilnu mėnesi. runā łoti skaisti un baro ar solìjumiem. un parâda viñi ir daudziem.

š špahtelêtãjs 06.12.2018

iesaku neiesākt darba attiecîbas ar sia kusto un sia kusto būve , uzmetīs. maksâs pa minimumu, un vélák nemaksâs vispâr. Biznesmeńi ir kaspars brikmanis un edgars saldenieks,

L Leopolds007 03.03.2019

SIA Kusto