Kurzemes sēklas SIA - krāpniecība

Cilvēki, esiet uzmanīgi, pērkot veikalos sēklu paciņas ar marķējumu Kurzemes sēklas! Pagājušajā gadā veikalā ELVI nopirku KS fasētu rozā pildīto balzamīņu sēklas, paciņa izrādījās tukša! Šogad DEPO nopirku KS fasētas nokarenās lavmutītes, uz paciņas skaidrā latviešu valodā rakstīts - 10 gab, iekšā izrādījās 2 gab., cena, protams, kā pa 10 gab. Es nekad vairs nepirkšu nevienu Kurzemes sēklas sēklu paciņu, skatieties arī jūs, ko pērkat!

E eriks956 06.10.2012

Sāksim ar to, ka šogad Kurzemes sēklas sāka tirgot lētākas paciņas. Cik es izmēģināju dīdzība šim lētajām paciņām ir ļoti slikta. Ļoti iespējams, ka viņi fasē iekšā šajās paciņās sēklas kuras iepriekš tirgoja pa dārgo un kurām beidzās derīguma un dīdzības termiņi. Pēc savas pieredzes neiesaku pirkt Kurzemes sēklas !!!

Ausainītis 06.10.2012

Ja valdība mauc ādu nost trūcīgākajai cilvēku daļai, kāpēc lai biznesmeņi darītu savādāk?

A Anamidean 09.04.2017

Tukšas piparmētru sēķlas paciņa, pirku Rimi, krāpnieki!