Kurzemes Gaļsaimnieks - Veikals Lidoņu Ielā 27 - Krāpšana

Šajā veikalā regulāri uz svariem ir uzstādīts papildus svars, kas svārstās no 28-36 gramiem. Respektīvi, ja preces cena ir EUR 5.00 kilogrammā, tad pērkot, piemēram, 1,2 kg šīs preces ir jāmaksā EUR 6.00 , bet ja uz svariem ir uzstādīti papildus 36 grami, pircējam jāmaksā EUR 6.18, rezultātā EUR 0.18 veiksmīgi ieripo pārdevēju kabatā. Nav slikti, jo pircēju šajā veikalā netrūkst. Vitrīnas ir nokrāmētas tā, ka svaru displeji praktiski nav redzami, tāpēc bizness iet uz Urrā!
Tāda klaja nekaunība sen nav redzēta, bet jādomā, ka pārdevējas jūtas droši, jo šis netikums tiek piekopts ilgstoši.

O OptimaLatvija 11.01.2019

un čeki arī netiek izsniegti vai? citādāk jau būs iztrūkums kasē un pārdevējai nav jēgas neko kabatā bāzt!

M Milite 11.01.2019

Man personīgi čeks tika izsniegts, bet var jau arī paņemt precē, vai nē?

donna b 11.01.2019

Labs veikals. Labas cenas. Un svari man personigi ir redzami. Ja esi apkrapts, uzraksti kur vajag sudzibu. Un ja, cekus ari esmu sanemusi.

M Milite 11.01.2019

Iet runa par vienu konkrētu veikalu Lidoņu ielā 27, Rīgā, pret pārējiem veikaliem, apkalpošanu un preci nav nekādu preteziju.

donna b 12.01.2019

Es tiesi par veikalu Lidonu ielaa ari izteicos.

M Milite 14.01.2019

Redzu, ka ir cilvēki, kas atbalsta šādu pārdevēju rīcību, bet katrs ir tiesīgs uz savu viedokli. Kā saka: ,, Ir cirpēji, atradīsies arī avis."

L Leminga 31.05.2019

uz lūgumu samalt gaļu, atbildēja: ja nepērk vismaz 2kg, nekāda malšana nebūs... pirku mazāk - lūdzu nelielu šķiņķa gabalu parādīt - izvilka, parādīja, kā plaukta ielikts bija,negrozot pat, žigli iepakoja (un ne tā lieliskākā komunikācija - ne lūdzu, ne paldies, ne labdien) - mājās sākot griezt to gaļgabalu: atklājās, ko darbiniece (vai izcirtēji) žigli noslēpt gribēja... - vienas vienīgas cīpslas, "kaulumalas" kraukšķainas, iekš to gabalu glīti iekšā ietīti, paslēpti, tauku gabali :( nolāpīts... esmu ļoti dusmīga un nesaprotu šādu uzņēmuma attieksmi: īpaši tādā mazā veikalā, kur blakus pāris metru attālumā vēl divi citi svaigas gaļas veikali atrodas... Nekad vairs tur neatgriezīšos un nevienam neiesaku mēģināt to darī!