Kurzemes atslēgas - elles sūdi!

Vēlos izteikt sūdzību par Kurzemes atslēgām. Vienu tādu nopirku, slēdzene, atslēga, gumijas un viss pārējais. 2 mēneši nav pagājuši, jau 3. dienu nevaru atslēgt durvis normāli un šodien netieku ārā no mājas, tāpēc nosprāgšu badā! Stulbie mēsli! Es pat savas durvis vairs nevarēšu atslēgt? Stulbākā lieta uz zemeslodes! Mēģinu ar vienu, mēģinu ar otru, zobiņi nav nolauzti, nekas slēdzenē sabāzts nav, atslēgt tāpat nevar!

S smīkņa 19.04.2013

Cik slēdzene maksāja?

ilmaars 19.04.2013

Maksāja 11 ls tas elles sūdu komplekts. Nepietiek, ka neslēdzas jau tā it kā nepareiza atslēga būtu iebāzta (kaut gan virsū tas uzraksts Kurzemes atslēga un man citas tādas nav), tad vēl notiek tāda figņa kā - pirms 3 stundām pagriezu pa kreisi, proti atslēgt vaļā, apgriežas tas riņķis un viss - atkal stāv kā dirsā iesprausta!

S smīkņa 19.04.2013

Nu tad tu nosprāgsi badā, raksti atvadu vēstuli radiniekiem un draugiem.

A AK79 19.04.2013

Kaads labveelis varbuut ir aizpuutis durvis ar buuvputaam.

Fekal Party 21.04.2013

"Nepisies" ar tiem mēsliem...iespējams pats cilindrs beigts jeb kkādu sūdu tev iesmērējuši.
Izņem cilindru kad tiksi iekšā ar visu atslēgu un brauc uz čiekurkalna 1. līnija 28...veikals "viss durvīm"...laipni pārdeveji tev visu izstāstīs kas un kā...protams iespējams ka vajadzēs meistara pakalpojumus.
Pie viņiem ir labas kvalitātes slēdzenes-spāņu kvalitāte.
Ir arī filiāle t/c Azur veikalā "specializētais veikals", bet tur nav tik liels izvēles klāsts.