www.sudzibas.lv Kurss Komunikācijas socioloģija Studiju kursā ir nepilnības

Kurss Komunikācijas socioloģija - Studiju kursā ir nepilnības

LU SZF Komunikācijas zinātnes 2.kursa Bakalauru studiju programmas kurss Komunikācijas socioloģija ir pilnīgs sviests, tajā neko nevar saprast, komunikācijas zinātnes studentiem ir jāveido anketas, jeb jādara sociologu darbs. Netiek ziņots par sagaidāmajiem mājas darbiem. Kursā ir 3! pasniedzējas, kuras šķiet, ka viena otru nepazīst. Līdz šim brīdim (12.oktobrim) mums ir bijušas 2 no viņām un viena ir maksimāli garlaicīga un nesaprotama, taču otra nesniedz nekādas atsauksmes par izpildītajiem darbiem. Ir vēl trešā, bet to neesam vēl satikuši. Patstāvīgie darbi šajā kursā ir pilnīgs murgs - nosacījumi un prasības nav skaidri. Piemēram, ierodoties uz kontroldarbu pasniedzēja saka ''pievēršat uzmanību tam, lai nav tādas atzīmes kā iepriekšējā kontroldarbā. Lieki piebilst, ka atzīmes nezinām, pasniedzēja tik klaigā, ka viss ir slikti, mēs neko nesaprotam. Bet kā lai kaut ko izprot, ja informācija ir ļoti sadalīta, atzīmes nav skaidras un pēkšņi visiem, kas aizgājuši uz komunikācijas novirzienu, studē socioloģiju? Ja gribētu socioloģiju, tad to arī studētu, bet priekškam es maksāju LU studiju maksu, ja studēju lietas, kas ir pilnīgs murgs?

M Mjaumjau155 12.10.2017

Pilniba piekritu

Kolta 12.10.2017

Pirms daudziem gadiem pabeidzu tieši LU SZF fakultāti, tiesa gan socioloģijas bakalauru. Ja sūdzības autors 2.kursa sākuma ir neapmierināts ar studiju programmu, tad lai Dievs viņam stāv ari turpmāk. Apgūsi gan ko vajag, gan ari ko nevajag! Saku to pēc savas pieredzes.

MacBeton 12.10.2017

A ko jūs visi lienat tajās antiņskolās?
Parazīti.

B biznesaklients 14.10.2017

Dekāns/rektors vai tad nav domāts tādu sūdzību risināšanai?
Vai IKVD, VISC?
Ko Tu lien sūdzību lapā?