Kurpes Un Kurpītes SIA - Обман

Не советую приобретать что либо в этом магазине, на товар стоимостью ниже 20 евро нет гарантии, об этом при покупке умалчиваетса (хотя сам закон не так изясняется, в центре по защите прав потребителя не в курсе о таком законе) , я теперь все выходные потрачу на то чтобы поменять или вернуть деньги за товар,

K kurpite 20.06.2018

Un arī apavu apmaiņa vai naudas atmaksāšana par nekvalitatīvu preci ir ļoti sarežģīts process šajā uzņēmumā. Nopirku ļoti sliktas kvalitātes kurpes, aiznesu tās uz veikalu, uzrakstīju iesniegumu. Mēneša laikā neviens ar mani nesazinājās. Rakstīju atkārtotu iesniegumu un nedēļas laikā arī ar mani arī neviens nesazinājās. Tagad uzrakstīju iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centram. Līdz ar to viennozīmīgi neiesaku iet uz šo veikalu (N-stils), tērēt savu laiku un naudu, ja vadība nespēj sazināties ar pircēju un novērst problēmas. Bezkaunības augstākais punkts!