S sk21 20.08.2012

Njā, laikam arī man būs negatīva pieredze ar šo kuponu un vietu. Līdz šim nekad nav iznācis saskarties ar tik ļoti uzkrītoši sliktu attieksmi, pieņemsim, ka tas bija kupona dēļ. uz šo vietu vairāk nekad neiešu. Pirmkārt, kad palūdzām atnest salvetes, mums pateica, ka viņiem ir tikai auduma salvetes un tās pašas atnesa jau lietotas, netīras, līdz ar to mans draugs nemaz neizmantoja, jo drīzāk šķebināja no tāda brīnuma. Ar to vēl nepietika, izrādījās, ka trusis nav, laša nav, ir tikai cūka. LIELISKI!!! neko darīt, ēdām to pašu. Tomēr vienu varu pateikt - frī kartupeļu dēļ uz RESTORĀNU neiet. Arī vīns izrādījās ir tikai baltais. Vārdu sakot, no tā visa vienīgais ir žēl, ka lieki iztērēju naudu, nekas, ka lētāk, tomēr arī tie paši 13 ar kapeikām ir gana daudz, lai par tādu naudu kaut kur citur paēstu ar laimīgām beigām :) vārdu sakot - interesanti, kā ar tādu attieksmi un ēdieniem viņi vēlas pievilināt klientus arī turpmāk uz turieni iet? nekad neiešu un nevienam citam neieteikšu, tas nu ir skaidrs...

Un vēl viena lieta, kas sašķebināja, WC kabīnīšu papīrīši bija izmētāti gar izlietni. Kad pateica oficiantam, viņš iegāja, iznāca, paraustīja plecus un uz kādas apmeklētājas jautājumu - Vai tas tam ir jābūt? vienkārši aizgāja turpināt sēdēt pie bāra. Fuj par attieksmi, fuj par ēdienu un fuj par tādu cilvēku čakarēšanu :(

A akvamarin 26.08.2012

Tas nav restorans! Tas ir kaut kada :zabegalovka" Viss kā padomju laikā! Ēdiens negaršīgs, viesmiļi nelaipni!
Vairāk nekad ne iešu, ne kadā gadījumā! Fuj-fuj-fuj!!!

Z zumm 26.09.2012

es arī iegādājos šo kuponu, derīguma termiņš ir līdz 03.10.12. Šobrīd "restorāna" mājas lapa nestrādā un zvaot uz norādīto tālruni, atbild, ka šāds numurs neeksistē.. Izskatās, ka būs darīšana ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru..