LV RU

Kundziņsala Ostas Teritorija - Atdodiet ostai šo salu!

Cienījamie Kundziņsalas iedzīvotāji, lūdzu piekrītiet un atdodiet Kundziņsalu ostas vajadzībām!!!...
Par to ir daudz runāts un arī runās vēl vairāk, jo ostai ir jaātīstās un jāpaplašinās un Kundziņsala ir ideāla vieta ostas vajadzībām, jo tā ir vienīgā sala Rīgā kuru no visām pusēm apņem Daugava. Cilvēkiem vajag darba vietas, vajag attīstīt ostu un līdz ar to Rīgai un Latvija tikai iegūs, ka no pretīgas salas, tiks veidota kā banka, no kuras nāks milzu nauda cilvēkiem. Tā Kundziņsala ir ļoti mazattīstīta un tur nav nevienas vērtīgas būves un viss tur jau aizaug un tur dzīvo ap 490 cilvēki, kuriem var piedāvāt jaunas mājas, daudz labākas, foršākā vietā, kur apkārt viss nepieciešamais, laba infrastruktūra, viss ko vajag, bet Kundziņsalā nekā tāda nav un arī nebūs, jo tas ir slikti, ka tur dzīvo cilvēki, jo tur ir ļoti netīrs gaiss, trokšņi, putekļi un netīra zeme, kas ir nelabvēlīga cilvēkiem un to veselībai. Apbūve tur ir veca, kaut kādi pamesti dārzi, vecas mājas un viens autobuss kurš kursē 12 reizes dienā un viss. Tur apkārt skats ir dramatisks, jo priekšā un pakaļā ir ostas un briesmīgi kuģi un skats ir apbaidošs. Ceļš uz Kundziņsalu ir nepatīkams un dīvains, caur smirdīgo Sarkandaugavu, tumšu, pamestu rūpnīcu un slimo psihiatrisko slimnīcu Tvaika ielā, tāpēc kopumā Kundziņsalas apkaimē, ir ļoti slikta un drūma aura. Cilvēki, dodiet iespēju citiem un dodieties uz labāku dzīvi. Beidziet turēties saindētā Kundziņsalā un indēt sevi un dzīvot vecās mājās, kuras pat renovēt nedrīkst.
Būs Kundziņsala rajons Rīgā, kurā nebūs neviena iedzīvotāja un vieta būs Ostas zona un būs slēgta uz visiem laikiem. Un tā tam ir jābūt. Nav ko riet un protestēt pret Latvijas attīstību, tikai tāpēc, ka jums patīk labāk dzīvot vecā būdā, smirdīgā salā. Okei, saprotu, ka dārgās mājas un žēl, grūti doties prom, bet tā būs labāk jums un visiem citiem, ja teiksiet ''Ar Dievu, Kundziņsala'' un sāksiet normāli dzīvot, civilizētā vietā.
Ir jāiet uz priekšu un nevar stāvēt uz vietas un ir jādara un ir jāiet tālāk un viss. Tāpēc iesaku piekrist tam, ko osta, vai kas jums tur, piedāvā īpašumus, naudu, zemi, nezinu, bet sākt kravāt mantas un vākties prom, jo 500 iedzīvotāji ir šķērslis 2 miljonu cilvēku laimei un Latvijas valsts ziedēšanai.

D

Komentāri (7)

L lalala 15.04.2011

Kā ceļš var būt dīvains un slimnīca slima? Reiz tur biju, nekas nesmirdēja, jā daudz vecu māju, bet zaļi un klusi...

č ČangalsPleška 15.04.2011

I biblioteku tam postrojte!

D Dina 15.04.2011

Kundziņsala ir kā lauki, bet tur ir zaļi un saulaini.:)

A adzita 28.09.2012

Mums ļoti patīk dzīvot Kundziņsalā. Tur ir plaša zaļā zona un var aizbēgt no pilsētas burzmas. Arī Rīgas centrs atrodas ļoti tuvu :))

V vietējais_ 11.10.2012

Dzīvojam šeit jau 4 paaudzēs un ne ko tur tik briesmīgu neesam redzējuši. Vide un kaimiņi ir tādi paši kā citos Rīgas privātmāju rajonos. Raksts ir krietni pārspīlēts un ir skaidrs, ka šis rajons nākotnē, ievērojot vides prasības, attīstīsies.

L laucis 16.07.2014

Cienītā Doloresa! Tavas domas ir slimas un smirdīgas, ja vari tā izteikties par dzimto dzīvesvietu 500 brīnišķīgiem izglītotiem, draudzīgiem, priecīgiem un sabiedriski aktīviem cilvēkiem. Tev, laikam, skauž, ka mums ir savas dzimtās mājas un simtgadīga dzimtas vēsture Kundziņsalā. Aizaugušās teritorijas ir romantiskas, kā sava veida dabas rezervāts. Esmu runājusi ar cilvēkiem, kuri šeit brauc ka tūristi . Uz jautājumu...Kā Jums šeit patīk? ...Atbilde-Kāds miers un klusums, patīk. Un svešiem nav nekāda darīšana un teikšana par mūsu Kundziņsalu! Kā gribēsim Tā dzīvosim!

S Soros 06.04.2016

Izklausās pēc ostas ielikteņa, kuram samaksāts, lai tā raksta, jo normālam cilvēkam nebūtu izdevīgi ko tādu rakstīt (Rīgas un ostas attīstībai? Nu beidz dzejot!) . Jebkurš kurš bijis Kundziņsalā vai tur dzīvo zina, ka šis raksts ir klaji apmelojošs. Cik nopelnīji par šo anti-reklāmas rakstu? :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes