www.sudzibas.lv Kuldīgas Zobārsti Visas zobārstniecības

Kuldīgas Zobārsti - Visas zobārstniecības

Es nespēju noticēt! Es apzvaniju pilnīgi visas zobārstniecības iestādes Kuldīgā,pilnīgi visas privātās iestādes ,nav pilnībā neviena iestāde Kuldīgā, kas tajā pašā dienā varētu pieņemt bērniņu ar 2,8 g vecumu! Vai tiešām tik maziņam ir jāmocās līdz augustam vai nākamajai sestdienai! Bija tikai divas vietas kur vispār piekrita pieņemt. Tas ir mans iepriekš minētais pēc diviem mēnešiem vai nedēļas. Jūs muļķie Kuldīgas zobārsti ar galvu domāja? Nekas cits neatliek kā braukt ārpus pilsētas!!!

I

A Andžela 01.06.2015

Jautājums drīzāk varētu būt - vai JŪS pati ar galvu domājat? Kā vispār 2, 8 gadīgam bērniņam var sāpēt zobi, kāpēc? Bērnam ir jāmocās JŪSU dēļ, jo Jūs neesat mācējusi parūpēties par viņa zobiem. Un vēl saucat par muļķiem zobārstus, kuri nostrādā savu darbalaiku (ne īsu, starp citu) un kuriem arī ārpus tā ir sava dzīve un savi bērni. Nokaunieties labāk pati!

M mamma5 01.06.2015

Ko tu Anžela!!!
Maziem bērniem vnk var sastrutot visi priekšējie zobiņi, nebojāti.Temperatūra 40...Ja nezini, nenosodi...Piekrītu par ārstu attieksmi!

A Alise Jaunmoka 09.03.2016

Kā zobārsts( no Rīgas) varu tikai pateikt, ka bērnam veseli zobi sastrutot nevar, ja nav bijusi trauma vai nav caurumi līdz nervam!
2,8 gadu vecumā ir praktiski neiespējami salabot vai izraut zobus bez narkozes vai sedācijas.
Visbiežāk šādos gadījumos izraksta antibiotikas un sūta uz Rīgu, kur zobus labo narkozē!

A Andžela 01.06.2015

mamma5, vai Jums ir medicīniskā izglītība? Jautājums principā retorisks, jo šādu murgu pirmoreiz dzīvē dzirdu.

E ELLIO 01.06.2015

2, 8 gadi un cauri zobi mutē? Kas Jūs par māti, ka nesekojat savam bērnu zobu stāvoklim? Pēc tam zobārsti vainīgi, ka nevar Jūs pieņemt Jums vēlamajā laikå un protams vēl par valsts naudu!