www.sudzibas.lv Kuldīgas slimnīca Slikts serviss. Attieksme. Nav nekādu paskaidrojumu.

Kuldīgas Slimnīca - Slikts serviss. Attieksme. Nav nekādu paskaidrojumu.

Tātad, šī gada 3. Oktobrī vēlos apciemot savu mammu ar saviem 2 bērniem, mazākajiem. Vispār man 3 bērni, vecāko atstāju mājas.
Mamma ir ķirurģijas nodaļa. Pie nodaļas, zīmes nav ka drīkst apciemot tikai viens cilvēks. Tas sanāk tā, ka man jāatstāj 1 gadu vecais un 4gadis vecie dēli ārpusē. Vai arī vienu no viņiem palaist pie omas? ! Tai paša laika, iznāk viena gudra māsiņa. Ko jūs, nedomājiet iet iekšā viens copveks var apmeklēt un vispār tikai 15 min drīkst tur būt. Skaidri un gaiši uz durvīm rakstīts apmeklētāji drīkst būt no 14: 00 - 17: 00! Ne rakstīts ka viens drīkst apmeklēt ne rakstīts ka tikai 15 minūtes drīkst būt! Liels fuj! Un braucu no pagasta!

03.10.2022

K

T taisnibascinitajs3 03.10.2022

Tak Covid dēļ jau vairākus gadus kārtība ir nemainīga, ja nevarat pati par to iedomāties, varējāt pirms tam uz nodaļu uzzvanīt un noskaidrot kārtību. Ko mainītu tas, ka uz durvīm būtu rakstīts, tāpat pļūtītu, ka Jums nav kur bērnus likt un atbraukusi no Mazpisāniem.

K Krampis 04.10.2022

Visu cieņu Jums. Noņemu cepuri. Paldies , neiedomājos.
Mazpisānos cilvēkiem nav covids! ‼️