Kuldīgas Slimnīca - Slikta attieksme

Kārtējo reizi Kuldīgas rehabilitācijas nodaļā man problēmas. Cik reižu esmu tur gājusi, tik reižu vienmēr kaut kādas nesaprašanās... Nekad no reģistrācijas puses nav bijis jauks un pretimnākošs tonis. Es speciāli šodien vedu bērnus uz v-pili pie rehabilitologa, un izrādās, ka redz mums daktere nav ierakstījusi stacionāri vai ambulatori. Redz ambulatori ir jāmaksā par masāžām, bet Hugo Matīsam masāžas ir nepieciešamība... Tāpat vienmēr ir bijusi nozīmēta fizioterapija, kur terapeits noteica arī baseinu! Tagad pēkšņi tam baseinam esot jābūt ierakstītam nosūtījumā... Tā reģistratore mūs piereģistrēja kā ambulatorus pacientus. Mums būs jāmaksā! Pilnīgi nekādas jēgas no šodienas laika plānošanas un pūlēšanās paspēt pie dakteres!

I Iveta Treifelde 25.09.2018

Mana pieredze ar Kuldīgas slimnīcu ļoti slikta.Vari gulēt dienām un nevienam par tevinekāda daļa.Nezinu ,ja es savā darba vietā strādātu ar tādu attieksmi,sen jau būtu atlaisata.Vai ārstiem šajā slimnīcā pienākumu nav?