www.sudzibas.lv Kuldīgas slimnīca reaģēšana, diagnozes uzstādīšana

Kuldīgas Slimnīca - reaģēšana, diagnozes uzstādīšana

Vakar 6.00 no rīta devāmies uz Kuldīgas neatliekamo palīdzību, jo dēlam sāka sāpēt labais sāns, tik ļoti ka gāja saliecies un bija slikta dūša. Tur daktere Mjasņikova uzliek pilināt pudeli + Nošpa un uzstādot diagnozi: zarnu kolikas palaiž mājās. Pēc četrām stundām sāpes sākas atkal, izsaucam ātros mājās. Viņi dēlu paņem līdzi sakot, ka zarnu kolikas nebūs īstā diagnoze. Šoreiz maiņa ir nomainījusies un ir cita daktere, plkst. 10.30 atkal uzliek pilināt pudeli, bet tagad stiprākas zāles Almiral. Kad jautāju, kāpēc neizmeklējat ar ultrasonogrāfu, atbilde bija mums tāds nav, jāgaida plkst. 14.00 ! tad varēs, jo tagad iet pieraksts! Kad uzstāju, lai izmeklē tūlīt, tad vieta atradās. Tikai pēc sonogrāfa atbildes atnāca ķirurgs un teica,ka apendicīts nav. Šinī reizē diagnoze bija nieru kolikas, Miljonus terēt un sapirkt datortomogrāfus slimnīca var, bet ultrasonogrāfu neatliekamajai palīdzībai nē.