LV RU
www.sudzibas.lv Kuldīgas slimnīca Nepieklājīga,nevājoša attieksme

Kuldīgas Slimnīca - Nepieklājīga,nevājoša attieksme

Kārtējo reizi saskaros ar nepieklājīgu un aizskarošu attieksmi no slimnīcas darbinieku puses.Pirmais gadījums bija kad stāvoklī (7tais mēnesis) ierados uzņemšanā,jo man palika slikti ar sirdi un nāca virsū ģibonis.Māsiņa paprasīja dokumentus un ieveda mani uzgaidāmajā telpā,nolika uz kušetes,teica lai gaidu ārstu un pati aizgāja.Es tur biju viena veselas 40min ,un nevienu reizi neviens neienāca pajautāt ,kā jūtos.Tas ir normāli ,ka stāvokli esošu sievieti kam ir slikti ar sirdi atstāj uz tik ilgu laiku vienu?Un ja man būtu palicis vēl sliktāk?
Otrais gadījums jau bija 2 ned pēc dzemdībām.Vienu rītu man bija paràdijusies temperatūra (39),zvanīju uz ātrajiem prasiju ,ko dariit,viņi atbrauca uz teica ka hospitalizēs ,jo tik auksta temperatūra pēc dzemdībām ir bīstama,var būt iekša sācies iekaisums un tt.Aizbraucu ar visu zīdaini uz slimnīcu,tur mani apskatīja daktere Gailīte.Visu apskates laiku ar mani sarunājas nejaukā un aizkaitinātā tonī,apskatīja uz ginekoloģiskā galda un beigas izjautāja vai nesāp veders,vai krūtis un tt.Atbildu ka nē,nekas nesāp.Pēc šiem maniem vārdiem viņa skaļa un dusmīgā balsī man jautāja-kāpēc tad sauci ātros!??Es vispār paliku šokēta un nezināju ko atbildēt.Teicu ,ka nevaru zināt kāpēc tik auksta temperatūra pēkšņi parādījas un vaitad labāk būtu bijis ja sēdētu mājās un neko nedarītu?Pēc šī visa aizgāju mājas ar diagnozi-piena dziedzera iekaisums.
Trešais gadījums notika pavisam nesen ,kad mani ieveda slimnīcā ar bērnu kuram bija smaga saāukstēšanās,temperatūra,ievetoja mūs bērnu nodaļa.Màsiņas bija pieklājīgas izpalīdzīgas par viņam neko sliktu nevaru teikt,bet bija viena sanitàre ,kura pie katras izdevības man pateica ko riebīgu.Viņa nekautrējās skaļa tonī mani izkomandēt un izteikt savas negācijas.Vienu reizi runāju pa telefou ar savu mammu,kad viņa ienāca un teica ,lai nomazgāju bērnam dibenu ,ka vajadzēs urīnanalīzes.Nomazgāju bērnam dibenu ,pectam atnāk viņa līmēt klāt maisiņu,un es joprojām runāju pa telefonu.Viņa uzlīmē to maisiņu un ejot arā saka :"varbūt atnest kautko ar ko to telefonu pie galvas piesiet!?" Kā jums liekas tā ir normāla attieksme ?Un tādas negācijas es saņemu katru reizi kad ierodos šaja slimnīca,vai tiešam cilvēkam kurš nāk pēc palīdzības tas viss ir japacieš?Tiešām žēl ka nezinu tās sanitāres vārdu,es šeit ierakstītu lai viņa visas Latvijas priekšā nokaunas par savu muti.

M

Komentāri (5)

Hmm, vispār jau parasti kokam ir divi gali. Saprotu, ka ikvienam liekas, ka viņš ir īpašs, taču slimnīca nav SPA salons, kur visam personālam jāklanās jūsu priekšā. Var jau, protams, gadīties, ka attieksme tiešām bija nepatīkama. Es tur nebiju un uz savas ādas to neizbaudīju, taču pēc šeit rakstītā, izskatās pēc aizvainotas lieluma mānijas.

K kurmiks3 05.11.2016

Ar mammu pa telefonu pļāpāt vajag pēc procedūrām,nevis laikā kad slimnīcas darbinieks veic savu darbu.

donna b 06.11.2016

Tu vispar zini varda negacija nozimi? Vai to, ka latviesu valodaa nav tada varda?

R Raivis Raspopovs 07.11.2016

http://montana.lv/kuldigas-slimnica-navejosa-attieksme/

L Lilli Lilit 03.03.2017

Kapec jus rakstat seit nevis slimnicas administracijai ar visiem vardiem un uzvardiem (to uzzinat it ka nav lila problema). Jus nekad neesat iedomajusies, ka darbadevejam ari vajag oficialu pamatojumu, lai darbinieku atstadinatu no amata.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes