www.sudzibas.lv Kuldīgas slimnīca Attieksme pret pacienti

Kuldīgas Slimnīca - Attieksme pret pacienti

Labdien! Vēlējos padalīties pieredzē par Valdi Kupeli,kas strādā Ventspilī un arī Kuldīgā par ginekologu.Lasu sūdzības.lv tur ļoti daudz sūdzas un nekas nav ņemts vērā. Sakumā domāju ,ka tās ir muļķības ,bet tiešām.Tad nu tāds stāsts.30.12.2014 Izsaucu ātro palīdzību Saldū kur es dzivoju, brigāde bija ļoti laba pret mani.Man ļoti sāpēja pavēders ka nevarēju izturēt sāpes un asiņošana man bija 2 nedēļas.Daktere izdomāja man vest uz Kūldīgas slimnīcu es protams piekritu , jo sāpes bija neizturamas, protams Saldū izmeklējos neko nekonstatēja tad nu lūk.Aizbraucot uz Kūldīgu sastapu dakteri Kupeli.Tad nu process bija tāds .Kādēļ esat šeit?Kas man sāp protams pārbaudīja bet ļoti brutāli tiešām sāpēja ,tā jau nejutos labi un vēl šitā.Protams viņš pasaka ka tas ir no muguras , bet es viņam saku ka nevar būt ja asiņo.Protams viņš man jautā vai tīrīsim?Es protams saku kā būtu labāk un kādēļ tas jādara viņš atbild.Es tev nejautāju kādēl ,bet vai tīrīsim.Protams apstūlbu un saku ka tāpat 24.00 netieku mājā.Nu tad viņš saka ka rīt no rīta būs tīrīšana,pirmkārt man neteica kādēļ tas jādara a ja nu biju stāvoklī?Uzgāju uz nodaļu un domāju iešu gulēt bet nē dakters jau augšā un saka , lai es noģērbjos un eju uz tīrīšanu, atkal jāsaka tā ka viņš teica ka tīrīšana būs nākamajā dienā un vēl uzkliedz lai ātrāk to daru jo nēēsot laika.Nu tad nu lūk iztīrīja man dzemdi ieveda man palātā sapotēja un vēl jo šobaltu dienu nezinu kādēļ tā tīrīšana bija vajadzīga ?Jo atbraucu mājā un sāpes atkal parādījas… Jo nākamajā dienā ka piecēlos slimnīcā ienāca jauna maiņa un līdz ar to cita ginekoloģe neveica ne ultrasonogrāfu jo es jau teicu ka varbūt olnīcas sāp, un mani palaida mājā . Es tak nēēsmu dakteris.lai pati sev noteiktu diagnozi Jo tagad atkal mocos ar vēderu sāpēm un asiņošanu nu tak tā nevar būt tad jājautā ko viņš ar mani tad izdarīja jo slimnīca man arī neiedeva izrakstu kas man kais un kādēļ tur nokļuvu.Takā manas domas ir ka samaksāju 13.72 ne par ko jo neizmeklēja mani vispār.Tagad gaidu rindā saldū uz datotomografiju kurš ir tikai janvāra vidū un iešu tagad bez rindas lai man izmeklē olnīcas.Kas atbildēs par to ka tik ilgi es gaidu rindā un kūldīga neko neizdarīja un ja tiešām man būs kas ielaists ,Jo esmu ieinteresēta atklāt ātrāk kas kaiš, lai varu ārstēšanās procesu paātrināt.Katrā gadījumā Kuldīgā vairs neiegriezīšos un tur jūtos kā cūku kautuvē.Ātri ātri un lai vācās prom un nemaz nav tik labi ka tīra bez iemesla .Paldies ka uzklausījāt vienkārši man liekās ka tādam dakterim nav jāstrādā par ginekologu un tiešām Padomājat par to , jo izlasot portālos par vinu mati paceļās stāvus un brīnos ka neviens neko nedara nejau esmu vienīgā kas sūdzas bet simtiem.

K

B Brenda 06.01.2015

Jums jādodas uz Madeki, tas ir uz veselības inspekciju, un pēc tam pa taisno uz tiesu.Un tad lai tas slakteris maksā pa pilnu programmu.

K kristine32 06.01.2015

Es jau aizsutiju veselibas ministrijai

S sandis302 06.01.2015

nevaig rakstus tik vien šeit rakstīt, , kaut viens ir uzrakstījis iesniegumu un iesniedzis medicīnas nozares atbildīgajiem???ārsti Latvijā tik kropļo cilvēkus un medmāsiņas izņirgājas pa slimajiem(saprotami ka ir ar labi izņēmumi-ne visi ir slikti un mazizglītoti), , bet medicīnas nozarē esam kā dziļā purvā-labākie izmācas un dodas prom uz citām zemēm, mums paliek nezinīši un negribīši, par kuriem mēs vēl dārgi maksājam, ja vien vēl tiekam pie ārsta...

K Krista Kraule 23.12.2016

Jā ar to ārstu ir bijusi pieredze, man pašai nē, bet mammai gan. Kad viņai sākās dzemdības viņš protams viņas pieņēma, pirms dzemdībām protams nebija ultrasonogrāfija, bērns piedzima dabīgajās dzemdībās 5kg ar lauztu atslēgas kaulu un aptinušos nabas saiti ap kaklu, kaut gan dzimstot tik lielam bērnam vajadzēja ķeizaru. Vēl izņirgājās par viņu ka viņai ir resns vēders, bet kurai sievietei gan nav tāds pēc dzemdībām? Gribējām sūdzēt tiesā, bet sapratām ka nav jēga, jo kurš ārsts mūsdienās ir notiesāts ka korekti nedara savu darbu?

A Arturs 28.02.2018
Slikta apkalpošana

Bērnam temp..39.7 sazvana ātro palidzibu...bet tie pasaka ka nebrauks lai dara ka grib...kas tā pa atieksmi labāk būtu atstājuši saldus slimnīcu tur vismaz bija laba attieksme