www.sudzibas.lv Kuldīgas slimnīca atbildības sajūta

Kuldīgas Slimnīca - atbildības sajūta

Manai mammai pasliktinājās veselības stāvoklis. Izsaucām Kuldīgas neatliekamo palīdzību. Viņa nevarēja paiet. Mediķi pateica, ka tā ir hroniska vaina. Protams, viņi manu mammu neaizveda uz slimnīcu, lai vismaz veiktu kādas pārbaudes. Tas viss notika pirms nepilna mēneša. Pag. g. nogalē mammai palika sliktāk, un šoreiz, sazinoties,tikai ģimenes ārstu biedrību un, izzskaidrojot situāciju, ārsts piedāvāja ātro medicīnisko palīdzību. Mammu aizveda uz Ventspils paliatīvo nodaļu. Mamma pēc 4dienām nomira. Cēlonis galvas smadzeņu išēmija un bijis iepriekš insults.

03.01.2019

I

M miroslava 04.01.2019

Protams, ka redzēt tuvinieku šāda stāvoklī ir briesmīgi un izsaku līdzjūtību par zaudējumu, bet jāsaprot, ka vārdi "paliatīvā nodaļa" tieši norāda uz pacientes stāvokli, paliatīvā aprūpe tiek sniegta smagi slimiem pacientiem, kuru saslimšanas nav iespējams izārstēt, tikai atsāpināt utml., lai nav jāmocās no sāpēm. Insultas un smadzeņu infarkts ir ļoti nopietna lieta un nes postošas bieži vien neatgriezeniskas sekas. Tāpēc arī ātrā palīdzība informēja, ka tā ir hroniska kaite un nekādi izmeklējumi tur nebūtu neko palīdzējuši.

A arnitaa 04.01.2019

Nu nav tādas Kuldīgas slimnīcas ātrās palīdzības! Ir visā valstī vienots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

P.S. kādēļ pēc pirmās veselības pasliktināšanās epizodes nevērsāties pie ārsta, bet gaidījāt atkārtotu pasliktināšanos?