Kuldīgas slimnīca un tās apkalpojamās personāls - Neprofesionāla daktere un tas palīgi

Labdien . Vēlējos visiem paziņot par Dakteri Būmeisteri ,kas strādā Kuldīgas slimnīca. Ierodoties Kuldīgas slimnīcā uz ātro neatliekamo palīdzību secinām ,ka par mums tikai pasmejas nevis pilda savus ārsta pienākumus .Kā arī māsiņam kas tajā maiņa strādāja svarīgāk bija skriet laukā aiz stūra visām uzsmēķēt,nekā pildīt savus pienākumus. Vienkārši pretīgi. Sāksim ar to ka tika uzstādīta nepareiza diagnostika,kā rezultātā tika pacients nosūtīts mājas ,lai griežas pie ģimenes.arsta tikai laikam daktere Bumeisterei bija vienalga ka bija sestdienas diena un ģimenes ārsts strādā tikai pirmdien . Turpinājumā lūdzam lai pacientu uzliek uz kompjūtera sīkākiem izmeklējumiem,kas protams tika noraidīts ,jo paziņoja ,ka neesot nepieciešams. Kā rezūltata tika zaudētas teju 2 dienas ,kas bija ļoti svarīgas ,jo cilvēks tika nogādāts Rīga uz operāciju ,ko Kuldīgas slimnīca sākotnējā apskate nespēja vai negribēja noteikt pareizu diagnostiku ,kuras rezultātā būtu no tā visa izvairījušies un laiks ko pazaudejam ,vairs nekad nebūs atgūstams . Tāda nolaidība un attieksme pret cilvēkiem nau pieļaujama . Kā arī masiņam kas skraida ik pa 5min smēķēt un pēc tam smird taka atkritumu konteineri tur nebūtu jāstrādā. Tagad tur cilvēkus apkalpo uz KVANTITĀTI nevis uz KVALITĀTI!

X