Kuldīgas ginekologu prakse - klientu zināšanai

Esmu pie ginekologiem bijusi dažādās pilsētās, bet Kuldīgā ie vienkārši neērti tur iet.Ir tomēr 21.gs.Tur no laika gala māsiņa sēž blakus dakterim-tu stāsti savas problēmas 2 personām.Kur ir klienta tiesības, intimitāte?

V

D danone 10.08.2010

Tev ir tiesības palūgt māsiņu atstāt telpu! Bet, jā, jāpiekrīt-tā tur ir!

M Madara Laumane 22.12.2012

Nu ir iespēja uz turieni neiet. Kuldīgā pie ginekologiem ir milzīgas rindas un ja nebūtu šī māsiņa, tad tās rindas būtu divreiz garākas. Ja pacientam ir tik milzīgi kompleksi, tad jāizvēlas cits ārsts. Es labāk maksāju 3 Ls un savlaicīgi tieku pie ārsta, nekā gaidu to pašu laiku un braucu uz privātu klīniku, kur jāmaksā 15 - 25 Ls.
Es tiešām nesaprotu kāda starpība vai tu ej un tur ir viens speciālist kabinetā vai divi. Tas tak nav cilvēks no ielas, bet gan cilvēks ar medicīnisko izglītību.
Vienīgo ko tur varētu gribēt ir laipnāka attieksme, bet konveijers tur ir baigākais, un steiga jūtama ļoti.
Nav tā kā tu aizej pie privātā un zini, ka vari parunāt 10-30min un neviens ārā nedzīs