www.sudzibas.lv Kuldīgas autoosta Autobuss ar izbraukšanas laiku 13.06 13:40

Kuldīgas autoostā - Autobuss ar izbraukšanas laiku 13.06 13:40

Nav skaidrs kādēļ autobusa šoferim šķiet normāli aizbraukt vismaz 5 minūtes pirms norādītā laika. Kaut arī sarakstā internetā norādīts laiks, kas atšķiras par 5 minūtēm, ierados pirms autoostā precizētā laika. Paldies par sabojātu, iestrēgušu dienu ar smagām paunām.
Pulkstenī tomēr vajadzētu skatīties, nevis braukt prom pēc principa "visi, kam bija jābūt, jau iekāpuši". Novēlu piedzīvot tieši to pašu.

K Klēr 13.06.2022

Vai arī nakošreiz ierodaties krietni laicīgāk par tām 5 min lai būtu droša/šs ka transports bez jums neaizies. Reizem internetā nekas nemainās saraksta bet uz autobusa stendiem/ izkārtnēm ir izmaiņas vai pat jauni grafiki tai dienai pieņemsim uzlikti.

Rododendra 13.06.2022

Piekrītu. Lielisks padoms, ko arī pārsvarā piekopju. Diemžēl ne vienmēr tas pat labi gribot ir iespējams. Pavisam droši būtu piekopt omīšu variantus un ierasties vismaz pusstundu ātrāk. Un tik un tā šīs metodes neattaisno šofera neprecizitāti. Tomēr foršāk un profesionālāk būtu izbraukt precīzi laikā. 🤗