www.sudzibas.lv Kūku Feja Slikts serviss

Kūku Feja - Slikts serviss

Šodien pie ''Kūku Fejas'' iegādājos Baltās šokolādes musu. Jebkurš Kūkas gabaliņš maksā €2.50 (tātad Cena kg pārsniedz €20, jo mājās nosverot gabaliņu tas svēra 110 gramus) , un, samaksājot šādu summu, es sagaidu labu, kvalitatīvu produktu. Diemžēl es piedzīvoju vilšanos, jo ļoti uzmanīgi nesot kastīti, kūciņa sadalījās, burtiski izjuka - tā vienkārši neturējās kopā. Radās iespaids, ka tā pagatavota no visnekvalitatīvākajām sastāvdaļām. Runājot par garšu - tā bija ēdama, bet noteikti neatbilst cenu kategorijai. Jāpiemin arī tas, ka kafejnīcā esošajām kūkām nav norādīts cik sver gabaliņš, nav nosaukumu, iespējamie alergēni, nekas no sastāva.
Uzrakstīju uzņēmumam 2x atsauksmi par negatīvo pieredzi google, bet tie neilgi pēc publicēšanas tika izdzēsti abas reizes.
Attēlā redzama nopirktā kūka neilgu brīdi pēc nopirkšanas.

Papildināts JaunaisLietotajs 31.01.2020

Adrese: Madona, Rīgas iela 2a

BondsBonds 31.01.2020

Kūciņai vietā viss bija labi, to paņēmi tā sabruka. Izdari secinājumus.

BondsBonds 31.01.2020

Nekur nebija atruna ka kūciņa noakmens un ledus.

"Radās iespaids, ka tā pagatavota no visnekvalitatīvākajām sastāvdaļām." - ja tev varētu rasties iespaidi, tad nebūtu jārij viņu kūkas. Turklāt, ja jau tik sliktas kūkas un slikts serviss, tad kāda suņa pēc uz turieni pastāvīgi velcies?

J JaunaisLietotajs 01.02.2020

Pirmkārt,šo vietu apmeklēju pirmo un,visticamāk,pēdējo reizi.
Otrkārt,šī kūkotava ir parūpējusies par iespaidīgu reklāmu soctīklos, diemžēl interese un cilvēciskais faktors ņēma virsroku.

Skaidrs. Bezsmadzeņu reklāmas upuris...

E Es esmu šokā 17.02.2020

Izskatījās tik maziņš, ka gribējās nosvērt!? Tas gabaliņš uz vietas izskatījās lielāks?! Viņš bij zem palielināmā stikla un izskatījās milzīgi liels, tāpēc jūs to pirkāt?! Nekvalitatīvas sastāvdaļas, tāpēc izjuka?!? es neesmu kūku cepšanas lietpratējs, bet šķiet, ka tās, kuras ir pilnas ar e un vis dažādākajām brīnumvielām, lai smuki turētos kopā pat pret sienu metot, noteikti ir kvalitatīvākas! Varbūt sūtiet no ķīnas ali expresī, vai nu maximā!