www.sudzibas.lv Kuģītis " Jelgava" Par kuģīti " Jelgava"

Kuģītis " Jelgava" - Par kuģīti " Jelgava"

Visu laiku domāju, kāpēc tik sliktas atsauksmes. Vakar pārliecinājos, kāpēc. Kaut gan maršruts saucas " Rīgas panorāma", no Rīgas gan maz redz. Kuģītis ļoti lēnā garā pabrauc garām ostai, pabrauc gabaliņu uz priekšu, apgriežas, pabrauc, pastāv, tad lēnā garā brauc uz piestātni. Kad jautāju, kāpēc nebrauc pēc maršruta, taica, ka ūdens policija neļauj braukt uz otru pusi, kaut gan citi kuģi tajā pašā laikā brauca uz abām pusēm. Krieviski nolamāja. Prasīja, vai tad stundu nebrauca? Ko tad īsti gribot? Nogānījās un pazuda, lai neaizbaidītu pārējos pasažierus, kas jau gaidīja uz nākošo reisu. Var jau būt, ka tā bija īpašā dāvana Rīgas svētkos, jo braukt gribētāju jau tāpat netrūka, bet es jutos apsļaudīta par to attieksmi. Nolamāja kā noklīdušu suni.

I

R raivis 23.08.2011

a tu maz saproti, cik daudz patērē, tas kugjis degvielas un cik smieklīgi zema ir brauciena maksa...vini tak ar pa velti strādāt nevar.

E Elīna 30.08.2011

uz rīgas svētkiem tiešam arī bija bloķēta viena upes puse. tā kā neredzu par ko sūdzaties. es strādāju uz viena cita upes kuģa un visas tās sūdzības ko cilvēki izzīž no pirksta ir vienkārši smieklīgas. neko nezin, bet gudri runā.

F Forši 30.08.2011

Kruīzs bomžu gaumē!

I Inese 07.09.2011

Kāda starpība, cik dārgi izmaksā kuģa uzturēšana? Ja maršrutā rakstīts, ka brauc abpus Akmens tiltam, tad tā arī jābrauc. Ja to nevar izpildīt, tad jābrīdina. Ne es maršrutu rakstīju, ne cenu noteicu. Es izvērtēju piedāvājumu un attiecīgi to izmantoju vai nē.

T Tūdaliņtagadiņ 07.09.2011

Labāk uzdejo "Tūdaliņ, tagadiņ" jo brauciens ar kuģīti tiešām nav priekš tevis.

R Rojs 08.09.2011

Ar siem PSRS laika kugisiem vispar ir bistami braukt.izskatas ari vini diezgan arhaiski un katru gadu tiek nedaudz piekrasoti////labak jau nerisket, ari vizinasanas maksa ir augsta!!! Piedavaju alternativu-Brauciens pa Ventu un juru Ventspili ar kugiti Hercogs Jekabs-super!!! un cena tikai 1ls!!! kugitis kursee katru dienu!!!

N nomalas 08.09.2011

Mēs ar vienu kuģīti, neatceros kuru, vizinājāmies Līgo naktī - par 4 Ls. Teica, ka brauks līdz jūrai, bet jau krietni pirms Mangaļiem griezās atpakaļ, pie tam Līgo naktī 1.00!!! skaļi spēlēja krievu estrādi, nevis Līgodziesmas vai vismaz latviešu šlāgerus

T Točno 08.09.2011

Kuģīša apkalpe būs saglabājusies no padomjlaikiem, un nonākus Latvijai mantojumā no varenplašās, lai pastalnieki neaizmirstu seno dienu slavu!

P pofigpofig 08.03.2013

Riigas sveetkos tieshaam bija apgriezts marshuts ! Kugis Jelgava vareeja braukt tikai uz pasazhieru ostas pusi, par to ir jaapateicaas Riigas domei . (Paarejie kugi vareeja braukt uz otru pusi jo vini arii atradaas uz to briidi otraa pusee . Kad uz kugja ir apt. 200 cilveeki un lielaaka dalja no viniem ir kaa lai saka, paalii, jebkurshs cilveeks katram nespees normaali, cenzeeti atbildeet. Kugis jelgava ir uz upes kugju flotes lkm viens no labaakajiem kugiishiem, gan peec tehniskaa staavoklja gan peec komandas darba.

E edzuks1986 03.03.2017

Ja reiz nosaukums "Jelgava", tad arī vajadzētu kursēt pa maršrutu uz Jelgavu. :) Citādi cilvēku krāpšana un mānīšana vien sanāk.