www.sudzibas.lv Kucēna iegāde Skopais maksā divreiz

Kucēna iegāde - Skopais maksā divreiz

Nav ko tukši malt salmus, kas krāpjas- kucēnu pārdevēji vai pircēji. Gribi suni ar garantijām- maksā 2-3 X dārgāk un ieslēdz līgumā punktu, piem, ka tojs vai čihs nepāraugs kādus 2,5 kg. Pārdevējs arī var izvēlēties parakstīt tādu līgumu vai nē. Bet, ja tu pērc mazo sugu kucēnu bez papīriem par attiecīgu cenu, kas parasti ir apmēram uz pusi mazāka- saproti, ka tā ir loterija, varbūt paveiksies un izaugs smuks čihiņš, bet varbūt būs sunēns uz 5 kg. Skopais maksā divreiz.

V

I Inese 27.02.2008

Jā, es nopirku čivavu -500 Ls, nekāda līguma nebija nekā, dokumenti vecākiem bija no kluba FAVORĪTS, arī manai kucītei saimniece noformēja pati dokumentus arī tajā pašā FAVORĪTĀ, kaut gan viņi manu kucīti nebija redzējuši, un kad es aizvedu pie vetārsta, tad man viņa pateica, ka tas esot parastākais krancis, bet ne čivava. Kā tagad rīkoties es nezinu.