www.sudzibas.lv KSA Nenorēķinas ar zemes īpašniekiem, rāpjas ar valsts nodokļiem

KSA - Nenorēķinas ar zemes īpašniekiem, rāpjas ar valsts nodokļiem

Apsaimniekotājfirma KSA !!!
Uzmanību-krāpnieki !!!

1) Viņi tikai sola, bet saistības nepilda apzināti
2) No iedzīvotājiem iekasē visdažādākos maksājumus, bet tālāk nenorēķinās ar tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem
3) No iedzīvotājiem iekasē nodokļus kurus reāli nemaksā. ( Piem.: Iekasē zemes nomas maksu kuru tālāk nemaksā vispār, vai maksā daļēji, tādā veidā apzināti veidojot reāli parādu par zemes nomu ko vēlāk tā pat iedzīvotājiem nāksies maksāt ).

Visus, kuriem ir pretenzijas pret šo krāpnieku kantori, lūdzu vērsties tiesību sargājošās iestādēs!
Visus māju iedzīvotājus lūdzu pārbaudīt visus savus rēķinus un pieprasīt rakstiski KSA paskaidrot un sniegt jums pamatojumu uz kā viņi iekasē no jums NĪ nodokļus.

Personīgi es vērsīšos tiesā pret šo kantori!

S Saulgozhu 27/1 30.03.2011

Saulgozhu 27/1 ari tas pats. Remontu netaisa, maja 1989 gada. it ka jauna, bez izkatas ka bomzhu mitne. KRAPNIEKI UN PIDERASTI!