www.sudzibas.lv Krūza Ужасное обслуживание продавцов

Krūza - Ужасное обслуживание продавцов

Качество облуживания в залах магазина консультантами и продавцами желает быть лучшего. Вспоминаешь совковые магазины. Многим всё до фени, встретишь гримасу «чего побеспокоили» или «чего надо», столкнешься с задачей поиска консультанта именно по клею по обоям и отдельно по обоям. Притом подбирать и клей и обои может, придётся самому, так как узкопрофильные специалисты знать не знают и не хотят соседнюю полку или стенд. Можешь столкнуться с тем что на 3 ,если повезёт, а то и на пятом сотруднике получишь консультацию. Если вы встречаете такую ситуацию, а сами сомневаетесь в выборе товара на полке, то советую обращаться в другой магазин.

L Latio Fox 17.04.2012

Taa, luuk iet TUURISTAM Latvijaa, ja nezina anglu valodu!:)

E etaxa 03.08.2012

Es atkal d0māju, ka tas tāpēc, ka jautāju latviski, bet izrādās, arī krievu pircējus Krūzā neievēr0.Vakar vienkārši drausmīgi Krūzā Vaidavas ielā, jautāju pārdevējai vai skrūves var n0pirkt arī lielāks iepak0jum0s-viņa man vispār neatbild, aiziet uz letes 0tru galu.Kad piegāju 0trreiz-nikni uzbrēc, ka vispirms jāizvēlas, kādas skrūves es gribu, ar žestu ņem savu katal0gu, n0met man priekšā-es pagriez0s un aizgāju.Un šī nav pirmā reize.Gadu atpakaļ gribēju pirkt lustru-jautāju pēc tādas, kas nebūtu pārāk liela-tuvāk griestiem-saņēmu niknu atbildi, ka visas lustras ir pie griestiem, arī aizgāju pr0m.

[email protected] 18.10.2012

Ja, tas bija Vaidavas. Shausmigie pakalpojumi.