www.sudzibas.lv Krūza spuldzītes

Krūza - spuldzītes

Šajos grūtos ekonomiskajos laikos uzņēmēji nedara itin neko, lai nezaudētu savus klientus. Pastāstīšu gadījumu, par kuru joprojām nāk smiekli. Iegādājāmies ar vīru spuldzīti lapmai Krūzā. Atnākot uz mājām, konstatēju, ka kļūdas pēc esmu paņēmusi 40 nevis 60 voltu stipru spuldzīti (ceru, ka pareizi esmu izteikusies), tāpēc lūdzu vīru atgriezties veikalā un lūgt to nomainīt. Veikala darbinieki paskaidroja, ka spuldzīti nemainīšos, vēl jo vairāk apgalvoja, ka viņš to ir nozadzis, neskatoties uz to, ka pirkumu par iegādāto preci apliecināja čeks. Redziet viņam to čeku vajadzēja parādīt kasierēm un tikai tad doties uz nodaļu to mainīt. Kur gan nabaga cilvēks to var zināt, nenākas taču katru dienu preci mainīt ("zagt") un iekulties tādās nepatikšanās. Arī vīrs bija principiāls un spuldzīti veikalam neuzdāvināja, tā tomēr maksāja Ls 2. Rezultātā tika izsaukti tiesībsargi policijas personā (kurus viņš nogaidīja gandrīz stundu), kuri neveiklo situāciju mēģināja atrisināt. Jāatzīst, ka veikala darbinieki pat neapsvēra iespēju šo situāciju atrisināt klientam par labu, jo spuldzīte taču radītu "milzīgus" zaudējumus! Loģiski, tiesībsargi vīru atpestīja no "Krūzas" nekvalificēto darbinieku dzelžanām rokām, atlaida mājās un atļāva spuldzīti nomainīt.
Tādēļ mīļie draugi, pirms aizejat līdz kassei, pārliecinieties par to, ka jūs nopirkāt īsto preci, jo atpakaļ ceļš ir ilgs un pazemojošs.

E EDGARS 02.10.2009

tur visi ir stulbi un parsvaraa krievi prasu ko latviski nemaz nereage.

E elvira 30.01.2011

interesanti gan.kad aizejot uz paartikas veikalu, juus nopeerkat baltmaizi, pienu, sviestu .atnakot majaas, sieva saka man vajadzeeja kefiiru, margariinu un rupjmaizi, ko juus ejat mainiit.cik tomeer esat interesanti, nevarat izdomaat ko velaties pirkt.
es personiigi neietu atpakal uz veikalu prasiit apmainiit, pircejs tak pats vainiigs, ka neskataas ko nem.

Z Zinaida 30.01.2011

Jebanutie labusi-ispolzzovannie prezervativi ne probivali obmenjatj?