www.sudzibas.lv Krūza Slikts serviss, bojajums

Krūza - Slikts serviss, bojajums

Labdien,
Taisot remontu savā māja pēdējo divu mēnešu laikā bieži iepirkos Jūsu veikalā Pļavniekos. Tur sanāca bieži saskarties un pakonsultēties ar Jūsu pārdevēju Liliju. Kopumā šīs konsultācijas ar Jūsu pārdevēju bija negatīvas. Viņa bija rupja, neatsaucīga un augstprātīga.
Vienā no pirkumiem pērkot dušas kabīnīti, Lilija pievadāja uzstādīšanas pakalpojumus par pievilcīgu cenu no profesionāļa, ko viņa pazīst. Apsverot šo piedāvājumu, piekritu, domājot ka profesionālis var to izdarīt precīzi un pareizi. Bet uzstādot šo dušas kabīni, izrādījās ka šis komplekts bija brāķēts un tajā iztrūka gumijas malas priekš durvīm. Santehniķis pievadāja aizbraukt uz specializētu veikalu un iegadāties to pa papildu maksu.
Kopumā santehniķis bija neprofesionāls un pieprasīja ļoti lielu samaksu par slikti padarītu darbu. Jo pēc kāda laika duša saka tecēt. Un izsaucot citu santehniķi, tas konstatēja ka iepriekšējais darbs ir izdarīts pavirši un nepareizi.
Kopumā esmu ļoti neapmierināts, gan ar apkalpošanu Jūsu veikalā, gan ar produkciju, kas bija brāķēta, gan ar to kādus ''profesionāļus'' Jūsu darbinieki piedāvā.
Nākošajā reizē noteikti došos uz citu veikalu un Jūsu veikalam apiešu ar līkumu apkārt.
Ar cieņu, Roberts.

R

Работяга 24.06.2018

Maja jauzstada lielu dzakuzi ar sildisanu un masejumu un ar skatienu uz juru, nevis duskabinu kura pec pari studam saka tecet... kaut kads jus nav pareizs robciks...