www.sudzibas.lv Krūza sliktakais veikals Jelgava

Krūza - sliktakais veikals Jelgava

Labdien cienijamie lasitaji!! Gribeju jus painformet pa jauno veikalu kruza jelgava vai pareizak butu KURTA vel konkretak KRUTKA !
vadiba saja veikala ir vienkarsi nieciga ieeju veikala pieeju pie pardeveja jautaju tas laitas kas man vajadzigas te peksni piekak virietis kautkads un pardevejam blauj virsu kapec nav pielikts kautkads skapitis !Nodomaju pie sevis ka ta var virietim nekadu uzrakstu nekaa!ka vinss vispar taa var !pec paris dienam gaju pie ta pasa pardeveja izradijas jautaju kur vins ir izradijas atlaists! pardevejs labi maceja izstastit visu ko velejos zinat un pamacija ka butu labak! labi ka man palika vina numur !tajaa veikalaa neieperkos vairs un neiepirksos !!!labus pardevejus atlaiz bet vadiba vai kas tas bija pa virieti neko nejedz ja pajautaa!

Jelgavnieki atbalstam savus puisus un meitenes kas stradaa sajaa veikalaa lai turas! VADIBA lai apdomajas ko dar!

Domaju pie sevis kapec taa!!
kaa jus domajat ???

I

I ivo 30.03.2011

Jā traki gan! sitā apieties ar civēku un vel pircēju prieksā!

č čau 30.03.2011

Man liekās, ka Tev no sākuma jāiemācās pareizi rakstīt un tad runāt par kaut kādām atlaišanām, un vadību.No tava rakstītā teksta pat domu nevar saprast, ko gribēji ar to teikt! :D

I ivo 30.03.2011

Ja ir man grutibas ar datora rakstibu bet la logisks cilveks lasot var saprast. ja esi no kruzas CAU tad tu nesapratisi.ja vel strada tad esi tads pats ka vini!

I ina 15.12.2011

Cik esmu iegriezusies veikalā

Cik esmu iegriezusies
veik
Krūza, Jelgavā nopirkt tapetes, tai nodaļā nekad uz vietas nav pārdevējas.Pašai jākapj pa kāpnītēm, lai dabūtu tapetes no augšējiem plauktiem.Jautāju administrācijai, kur pārdevēja, tad pēc kāda laika atnāk neapmierināta.Rakstīts, ka sauc Iveta.Nu ja viņa negrib strādāt, tad lai nestrādā .Tak vietā ir cilvēki, kas grib strādāt?

I ina123 28.02.2012

Jā tā ir taisnība, interesanti, kāpēc viņu vēl tura, cien kundzi, IVETU!