www.sudzibas.lv Krūza Nekvalitatīvs pakalpojuma

Krūza - Nekvalitatīvs pakalpojuma

Pagājušajā nedēļā veikalā "Krūza" Imantā iegādājos 3 halogēnās lampiņas.Pirms pirkuma parādīju pārdevējam iepriekšējā reizē šeit pirktās man nepieciešamās lampiņas iepakojumu-kastīti.Pārdevējs teica,ka tādas ir un es palūdzu trīs gabalas.Pēc ierašanās mājās konstatēju,ka šīm lampiņām atšķiras konstrukcija un tās man neder.Devos ar pirkuma čeku atpakaļ uz veikalu,lai samainītu preci.Man nekādu pretenziju nebija nu kam gan negadās,puisis nokļūdījies,taču veikalā gaidīja pārsteigums.Pārdevējs paziņoja,ka preci nemaina,un man nepieciešamās lampiņas esot arī dārgākas.Kad teicu,ka esmu ar mieru piemaksāt,tad pārdevējs pasauca nodaļas vadītāju,kura uzreiz agresīvā un rupjā tonī metās mani mācīt,ka es lūk pats esmu vainīgs un viņiem nekas vairāk neinteresē.Man šajā sakarā rodas jautājums vai man vajadzēja nosapņot,ka vienādā iepakojumā ir dažādas konstrukcijas lampiņas vai to tomēr vajadzētu pārzināt preces pārdevējam iepriekš pabrīdinot pircēju,ja jau nav iespējams preci apmainīt,kas gan pats par sevi ir visai absurdi.Katrā ziņā klients šim veikalam nav prioritāte,lai neteiktu vairāk,rodas iespaids ka tas pat traucē.

Y YoYo 04.02.2013

Krūza ir vissliktākais no visiem būvmateriālu veikalu tīkliem!
Pārsvarā darbinieki ir ar vāju kompetenci, bet info centrā strādājošo augstprātība ir tāda, ka šāds veikals priekš manis NEEKSISTĒ!

Z zipsne 06.02.2013

brinos par tiem ļautiņiem aplej ar dubļiem veikalu un tā darbiniekus, bet tapat velkās iepirkties.ja jau veikals tik slikts, ejiet tur kur labāk un nečakarējiet prātu:):):):):)

A Anna97 07.02.2013

autors! jums acis ir?
jus esat tads pats ka pardevejs, jo neparbaudijat spuldzes!
jus pats vainigs!

A asilaydying 15.02.2013

Ā bet kuru tu tagad mēģini apčakarēt, jo Imantas Krūzā pie lampām strādā tikai 3 sievietes - Oksana, Kate un Gaļina. Ja tev lampiņas pārdeva puisis, tad gan jau no blakus nodaļas santehnikas, tas kas neko nerubī, vai tāds ar auskaru ausī, kurš arī tur neko nerubī un ir no citas nodaļas..

L Ljusja 07.07.2013

Labdien, cienijāmais pircējs! Gribu vienkārši uzjautāt, kāpēc jūs neskaidrojāt, ka G4 vācinā jūms bija ielikta G9 spuldzīte? Un, protams, jūs parādījat pārdevējam G4 vāciņu un pateicāt, ka jums vajagot TADU PAŠU spuldzīti? Un protams, jums pārdevējs arī iedeva G4 spuldzites, pārbadot tās jūsu klātbutnē.