www.sudzibas.lv Krūza некорректное отношение

Krūza - некорректное отношение

Уважаемые искатели работы! Кому еще не пофиг отношение начальства и подчиненного, не ходите устраиваться на работу в эту фирму. Отношение к работнику хуже, чем к батракам. Беспредел. Рассадник сплетен и козней. Администратор отдела хозяйственных товаров Наталья Киселёва - самодура и хамка. И это ещё мягко сказано!

Z zipsne 06.02.2013

un ko jūs domājat iet uz darbu, kasit degunu. tur cilvēki strādā, kā rūķi, bet tikai priekš pircēja-bet cilvēkam jau nekad nav labi un izdabāt visiem arī nevar.
pie tam norāditā pardevēja ir mazliet asa, bet taisnīga. tas nenozimē, ka var apliet viņu ar dubļiem.

Y YoYo 07.02.2013

To Zipsne:
Ja tā būtu tikai 1 sūdzība... tad varētu tev piekrist, ka viens konkrēts cilvēks mēģina celt neslavu!
Taču to sūdzību par veikalu Krūza šeit ir vesels lērums, tā ka kaut kas jau tur nav kārtībā ar personālu, ar darba smaksu un gan jau attieksme arī pieklibo!

Z zipsne 10.02.2013

esmu pieradusi, ka cilveki sūkstās par visu.tas attiecas arī uz citiem veikaliem.man pretenzijas nav šim veikalam, apkalpo apmierinoši, kā tu attieksies pret pardevēju, tā tu dabūsi apkalpošanu pretī.
jābut iecietīgiem tomēr!