www.sudzibas.lv Krūza nekompetentnij prodavec

Krūza - nekompetentnij prodavec

Zdravstvujte.O4enj hotelosj bi predostere4j vas ot zakaza zaljuzi na okna v magazine Kruza, 4to nahoditsja v Pljavniekah.Prodavec po imeni Liana polnaja bestolo4j.Devu6ka pereputala vsjo, 4to toljko vozmozno:razmer, kolli4estvo i v itoge v kasse mne vibili summu v 4etire raza bolj6e 4em bilo nado.Ona kone4no vsjo ispravila, begala po magazinu kak sajgak i perepisivala nakladnie.v itoge polu4aem zaluzi sover6enno ne teh razmerov kakie zakazivali.Tak 4to, ljudi dobrie, hotite sbere4j vremja i nervi idite zakazivajte zaljuzi v druguju Kruzu.Ja kone4no ponimaju, 4to sej4as deficit prodavcov, no takie "professionali" budut toljko otpugivatj potencialjnogo pokupatelja.

N

M marija 09.07.2008

Ka var but nezinosi pardeveji, jo jauna veikala Tinuzu iela 2 Plavniekos pienem darbiniekus, kam no ienemama amata nav nekada jega un saprasana, tikai lai aizpilditu nodalas, jo zinadams ka tomer vini pasi aizies un nebus jaludz lai iet prom.Ja gadiena ir pienemts darba zinos darbinieks, kas ir profesionals sava nozare, tad no sada darbinieka atri atbrivojas, jo nav izturejis parbaudes laiku, tapec zinosie darbinieki, kas varetu iemacit nezinosiem tiek atri atbrivoti, jo zinosie darbinieki ir nelabveligi, jo nepaklaujas nejedzibam, pildit nejedzigas paveles ko izriko veikala vaditaja Oksana Cerkasova, diendiena parkartot plauktus, tad vel apkopejas darbs jadara, ja vel nav ko darit, tad nem puteklu suceju un tiri savu nodalu.

E Explo 15.08.2008

par Tīnūža iela krūzu pilnībā piekrītu, apkalposhana totaala nulle, neko nesaprotu, ieskaitot latvieshu valodu, gribu pasuutiit durvis a shii neko nevar paskaidrot kur razhots utt, nu labi, pasuutiiju durvis, iezmeerus kaut kaa pierakstiija, bet shaubas gan bija vai tie patiesi.
Nu ko, zvana, durvis gatavas, braucu pakalj, atpakoju un skatos - kvalitaate nekaada, ienjgu vietas nav izzeeveleetas, atsleega neder, raamis nav atbistoshi izmeeriem. Sviests kaut kaads, turieties taalaak no Krūzas, taa nav vieniigaa reize, kad par sho veikalu ir vilshanaas.
Darba organizaacija shajaa uznjeemumaa galiigi nav izdomaata, katrs darba kaa grib, un kas paardeveejiem, kaa maksaa, taa straadaa.
Izveelaties citus buuvmateriaala veikalsu, tikai ne Kruuzu!

M marite 01.09.2008

Bet tas ir logiski, ka pardeveji neko nezin, jo panjem cilveeku darbaa un kamer vinjsh iemaaciisies paies ilgs laiks, jo tur tak ir nenormali lielas nodaljas.

K Kristine 17.10.2008

Крузе не нужны специалисты, их устраивают новички, знающие продавцы давно ушли от туда.А новичков никто не обучает, зато сразу взгревают за малейшую ошибку

I Irīna 06.12.2008

To Oksanu Čerkasovu jau sen vajadzēja ar sūdainu slotu no "Krūzas" izdzīt, bet Juriju Sasko, tātad tāda situācija pilnība apmierina!Ja var atlaist cilvēku no darba tikai par to, ka palūdz arī darbiniekiem un klientiem veikala zālē uzstādīt vasaras laikā Vendenes ūdeni, jo ir bijusi gadījumi, ka karstā laikā pircējiem paliek slikti un pārdevejiem, kuri atrodās blakus, no saviem krājumiem ir jāmeklē sirds zāles!Ir nācies pastrādāt šinī iestādē, esmu liecinieks šim gadījumam ar to pārdevēju, kurš vāca no darbiniekiem parakstus par to ūdeni!Domāju, ka arī šī darbinieka atlaišana bija saskaņota ar J.Sasko, jo otra dienā šis cilvēks jau nestrādāja!Gribat dzert ūdeni-nestrādājat "Krūzā", jo tur Vendenes ūdeni dzer tikai administrācija, bet no darbiniekiem un klientiem to slēpj!!!

A agnese 17.12.2008

Ja taa godiigi par to Oksanu ir dzirdeejusi jau pus Riiga-bet vinja kaa seezj savaa vietaa, taa seezj-draudzene straadaaja TAJAA IESTAADEE-peec tam abas kopaa straadaajaam vienaa darbavietaa-arii shajaa nozaree-vinja staastiija, ka tajaa laikaa, kad straadaaja tur(vinja iztureeja veselus triis meeneshus) atlaida meiteni-gruutnieci, kura "paaraak biezji no riitiem gaaja uz tualeti"-taa paskaidroja Oksana-peec LV likumdoshanas-TAS IR NELIKUMIIGI!
Kad tu straadaa kaadaa nozaree-tev ir jazin tas ko maak tavi amata braalji citaas iestaadees-taa nu es-veel galiigi zalja-aizgaaju liidz tai slavenaijai Kruuzai-Imantaa-jautaaju skaidraa latvieshu valodaa- kraasu sienaam, jo bishku bija kkas jaapiekraaso jaunajaa miteklii-kad meitene Marija man pastiepa pretiim bundzu ar LV razjotu griidas kraasu-es apstulbu... un vinja to kraasu man gruuda sejaa kaadas triis reizes...!!! es pagriezos un aizgaaju-neprofesionalitaate, valsts valodas nezinaashana, kaa arii ceru, ka VID vinjus tur redzes lokaa-par tam spuldzeem-abas divas lielaakas firmas, kas LV teritorijaa izplata spuldzes maina taas, bez ierunaam-zinu peec personiigaas pieredzes!

L Ligita 13.01.2009

Pasarg, dies, ielaisties kaut kādās attiecībā ar KRŪZU!!! Nedariet to, ja nevēlaties, lai KRŪZA iedzīvojas uz jūsu rēķina!
2008. gada vasarā dzīvokļa remontam pasūtīju flīzes ar 100% priekšapmaksu. Kad tās bija atnākušas no noliktavas un varēja iet uz veikalu Vaidavas ielā izņemt, čeks nejauši pazuda. Vai domājat, ka izdevās veikala darbiniekus pārliecināt par to, ka es esmu es? Nelīdzēja ne tas, ka mani atpazina flīžu nodaļas pārdevējas, pie kurām tika veikts pasūtījums, ne personas dokumenta uzrādīšana. KRŪZAS darbinieki kā maksājumu apliecinošu dokumentu neuzskata pat bankas konta izdruku (maksājums tika veikts ar bankas karti). Lieki piebilst, ka arī veikala kases aparātā esošo čeka dublikātu viņi atteicās izmantot kā apliecinājumu, kas par flīzēm ir samaksāts.
Tā kā pasūtītās flīzes bija steidzami nepieciešamas (meistars jau gaidīja ar ķelli rokās), piekritu par flīzēm samaksāt vēlreiz, jo veikala atbildīgā pesona apsolīja izskatīt manu problēmu un pēc dažām dienām, ja neviens cits uz flīzēm nepieteiksies, atmaksāt otrreiz samaksāto summu.
Tomēr pēc dažām dienām man tika paziņots, ka manu prasību nevar apmierināt, un dubultā samaksātā naudiņa netiks atmaksāta.
Patērētāj aizsardzības centrā kā vienīgo risinājumu ieteica tiesas darbus.