www.sudzibas.lv Krūza Krāpšana

Krūza - Krāpšana

Nostrādāju 2mēnešus veikalā Krūza par tirdzniecības pārstāvi un varu pateikt tikai to, ka tas ir vienkārši drausmīgi kas tur notiek.
1.algu maksa aploksnēs
2.nodokļi minimālie
3.kolektīvs drausmigs(čusku midzenis)
4.alga divās daļās
5.birojs viniem nozīme info centrs :)
6.priekšniecība vispār apburoša-lai neteiktu vairak.
7.darbinieki mainās ik pec nedēlas
8.apmacības nekadas
Tur var uzskaitit ļoti daudz visu ko.
Silti iesaku tur labāk neko neiegādāties un vel jo vairak strādat. Nesaprotu uz ko skatās darba inspekcija. Arī es no sākuma domāju, ka šeit ko raksta ir pupu mizas, taču tā nav, viss ir balta patiesība.

17.01.2019

B Baltais87 18.01.2019

Vajadzētu uzvanit uz bez tabu, lai atbrauc šitos jelgavas darboņus nointervē! Ne uz to krābekli soreiz uzkapuši!

G Gunars1973 21.02.2019

Lūdzu, iesniedz šo info VID ! Tikai tā šo mēslu bedri sāks kratīt! Arī es esmu nodevis info!

I Ivoozols 16.05.2021

Atlaida mani no darba un nau samaksajuši algu pa nostradātam dienam kaut teikuši ka samaksats jau pagajis menesis un nau izmaksajuši pat liguma ir rakstis ja pats personigi paraksti atlaišanas ligumu automatiski jasamaksa teikšu citu pieredzi ar darbiem esmu atlaists un ir samaksats uzreiz nakama diena kruza loti slikti izrikojas pret darbieniekem mana darba vieta bija kruza tinuža iela pļavnieki

P privātpersona 19.07.2021

vari tikai piekrist ir biju pieredzi "Krūzā" viņi tkai sagaida ka tu izveidosi datu bazi un tad atņem telefonu un neļauj neko izdest arā un izmet tevi arā uz ielas
algas ļoti sliktas tiešām dod aploksnēs !
pluss vadības attieksme drausmīga , izņemot Direktoru ( Direktoram cepuri nost ) , bet viņš arī ir pakļauts zem Olgas ( izpildidrektores ) lamatām