www.sudzibas.lv Krūza Drausmīgi darba apstākļi

Krūza - Drausmīgi darba apstākļi

Strādāju Krūzā, Jūrmalas gatvē 89, tikai mēnesi un sapratu, ka vairs nevaru izturēt. Pirmkārt, briesmīgi darba apstākļi-otrajā stāvā ir neciešams karstums (kādi +30 pāri), ka stāvēt nav iespējams, kondicionieri vispār nepūš, kaut arī strādā, ventilatori palīdz tikai uz mazu mirklīti. Otrkārt, dažu kolēģu attieksme ir ,maigi sakot, nepatīkama. Apmācības tādas kā ir, bet pa mēnesi es arī tā neko īsti neesmu iemācījusies, kaut gan jautājumus par preci uzdodu katru dienu. Un, ja Jūs esat cilvēks, kurš ir diezgan emocionāls, es neiesaku tādā veikalā strādāt-aprunā aiz muguras, lien svešās dzīvēs, pēc tam stāsta pakārt pasaulei.

Papildināts SSC 27.07.2018

Kā arī pieredzējuši pārdevēji jauniņos trenkā kā mazus kucēnus, lai visu dara viņu vietā, pat, ja tiem nav īsti sajēgas, kas notiek. Bet, ja dari, arī nav labi, jo klienti ir pirmajā vietā. Mājās nāc tik pārguris un nokaitināts, ka no rīta vispār nav spēka piecelties

K Kristina Bērziņa 27.07.2018

Domāju,ka problēma nav tieši veikalā . Jūs pareizi uzrakstījāt,ka emocijas traucē. Bet par apmācību... Nu piedodiet, galvā jau neviens nevar iebāzt jums zināšanas.

Z zita2 27.07.2018

Ar emocijām attieksmei nav nekāda sakara! Ja cilvēks citiem netraucē un neaprunā, tad normāli cilvēki respektēs un palīdzēs iejusties jaunajā darbā. (Acīmredzot tur tādi nestrādā). Un ir normāli ka darbiniece jautā par produktiem, viņa jau neprasa "lai galvā iebāž"

S SSC 29.07.2018

Iesaku jums pašai/-am tur pastrādāt, tad runāsiet savādāk, ticiet man :)

Z zita2 28.07.2018

Malacis, ka to laicīgi pamanīji un aizgāji. Novēlu atrast darbu ar foršiem cilvēkiem un tici man tādas darba vietas ir! Jo no atmosfēras ir pat ļoti atkarīgs darba rezultāts!

S SSC 29.07.2018

Paldies :)