www.sudzibas.lv Krūza darbs veikalā

Krūza - darbs veikalā

Agrāk kad lasīju visus šos rakstus par Krūzu,domāju īstākais blefs,bet kopš pati pastrādāju šai iestādījumā,sapratu,ka tā ir patiesība,ko raksta un stāsta cilvēki par šo iestādi,jo arī mani atlaida bez brīdinājuma un konkrēta iemesla... Nekas nav mainījies no agrākiem laikiem,algu maksā tikai aploksnē,laikam piekšniecība nemāk ar kontiem strādāt,jo naudiņu izmaksā 2xmēn.un viss tiek izmaksāts aploksnītē,tādā veidā apejot nodokļus,jo aizejot uz Vid pārbaudīt kā maksāti nodokļi,ir uzrādīta tik minimālā alga,nekādas sociālās garantijas..ja slimo,tad tikpat kā algu nesaņem,jo viss tiek norēķināts nost,vienīgais ko tev sociālie samaksā,ja slimo vairāk par 10 dienām..attieksme no vadības puses drausmīga,nekādas kompetences,saucamie adminstratori caurām dienām sēž netā,vai iet komandēt darbiniekus,jo labi ja pamatskolu beiguši,nekāds līmenis,bet galvenais māk tēlot lielos priekšniekus,stundas garas ,līdz pat 11 st.dienā,brīvdienu maz,1xmēn.ned.nogale brīva,visus svētkus strādā tā ka par ģimeni vari aizmirst,biežāk redzi darbiniekus kā savējos..kolēģu vidū diezgan liela sašķeltība,ka tik kādu aprunāt aiz muguras un pielīst vadībai..jo ja esi pakaļā līdējs,tad augstu tiksi,gan pie amata paaugstinājuma gan atalgojuma..jo solīt jau viņi sola,kad pēc 3 nostrādātiem mēnešiem būs algas pielikums,bet reāli tas nenotiek..tā,ka ja iespēja kur citur strādāt,tad šim iestādījumam labāk iet ar līkumu,jo tā ir reālākā naudas atmazgāšanas iestāde,īstākais žīdu kantoris..

Z