www.sudzibas.lv Krūza Darbinieki nenēsā maskas

Krūza - Darbinieki nenēsā maskas

Novembrī 3x biju šajā veikalā. Kā godīgs pilsonis pildu valdības prasību valkāt maskas, bez maskām neapkalpo. Bet paši darbinieki staigā un apkalpo pircējus bez maskām. Un es nerunāju par info centru, kur darbinieki sēž aiz barjeras. Visas 3x šo novēroju tieši veikala centra 1. Stāva pie krāsu jaukšanas, galvenā eja pircējiem.

06.12.2020

Vagons Komā 06.12.2020

Tas ir veikals, nevis karnevāls, dārgo Dinazaur.

L Livva 07.12.2020

Godīgiem pilsoņiem šajos laikos ir jāsēž mājās, vēlams pagrabā, nevis jāvazājas pa Krūzām, pie tam vēl veselas 3x.

D Dodo East 07.12.2020

Ja novērojiet ka kādā veikalā kāds darbinieks vai apmeklētājs nenesa maskas tad ir jāziņo pašvaldības policijai, viņi to kontrolē, un arī jāmeģina ja ir iespējams nofotogrāfēt tos pārkāpējus lai būtu pierādījumi

R R0BERTS 31.01.2021

Stukači nav izmiruši no baigā gada laikiem!

D Dodo East 31.01.2021

Nevis stukači, bet informatori. Stukači ir noziedzniekiem un bandītiem, informatori ir kārtīgiem pilsoņiem, kuri ievēro likumus