www.sudzibas.lv Krūza Brāķēta prece

Krūza - Brāķēta prece

Notekti atveries iepakojumus un pārbaudiet flīžu kvalitāti. Krūza veikalā bieži gadās brāķi, flīzes ar plaisām, kas uzstādot saplīsīs. Noliktavas darbinieki ar to būs neapmierināti, uztās, ka prece ir pārbaudīta, bet, ja jūs to atklāsiet vēlāk, prece netiek mainīta.

V

M monta 20.09.2011

Loģiski, Jums pirms pirkuma ir tiesības preci pārbaudīt! :)

A aaaaaaaaa 03.10.2011

tieši tā! pircējam ir tiesības pārbaudīt preci uz vietas! ja viņš to neizdara, tad pārdevējam nekas PĒC TAM VĒLĀK nav jāatdod vai jāmaina!

M Muki 14.03.2012

V centre zashiti prav potrebitelej tak ne schitajut :) Net zakona v kotorom skazano cto klient objazan proverjat vesj tovar na meste, a jesli zhe ne proveril, to prodavec ne objazan jemu nichego vozvrashat.
Kruza!!! Vozmite sebe DEPO v primer! Tam prodavci vse proverjajut! Vezhlivije i vsegda radi pomoch!