Krūza - Attieksme

Labdien, vēlējos padalīties ar savu pieredzi veikalā krūza, Jelgavā. Pirms neilga laika biju iegājusi paskatīties flīzes, kā jebkurā normālā veikalā vēlējos saņemt konsultāciju, tā vietā saņēmu pretīgu attieksmi no pārdevējas Marinas... Drausmas, kā tādi cilvēki ar tādām manierēm var vispār strādāt vietā kur apkalpo klientus. Mēs ar mammu bijām šokā, un pat netaisījos bojāt vēl vairāk savus nervus un aizgājām. Šodien mamma bija iegājusi veikalā nopirkt paklāju vannas istabai, un saņēma vēl pretīgāku attieksmi no tās pašas pārdevējas, mamma nopirka 1. 5 m garu paklāju kuru viņai nogrieza šī ar laipnību apdāvinātā. Uz jautājumu cik tas kopā izmaksās mamma saņēma atbildi lai ejot pie kases un uzzinās, tai brīdī esot pienākusi cita pārdevēja kura jautājusi mammai vai viss kārtībā, un jautājusi pārdevējai Marinai vai esot izrakstījusi kvīti, kuru Marina esot nometusi mammai pie kājām un aizgājusi, neko nepasakot, paldies vismaz vienam cilvēkam, kas ciea gados vecus cilvēkus, un pacēla kvīti un iedeva mammai, pavadot viņu līdz kasei un aplīmēja ar līmlenti lai paklāju varētu aiznest līdz mājām. Paldies tai vienai kas ir līdzjūtīga, diemžēl vārdu mamma nejautāja. Ja tanī brīdī būtu bijusi Jelgavā, būtu aizgājusi. Parādījusi vietu, kā viņa justos ja kāds pret viņas māti tā izturētos. Kauns un negods tev Marina. Pretīga vecene bez nekādām morāles normām. Fuu sen bij laiks tevi atlaist, pilns internets ar sūdzībām par tevi!!! Kauns kauns kauns!!!

I

S sūdzība28 06.12.2015

Visticamāk, ka viņa šo nekad neizlasīs un pat, ja centīsies, nesapratīs.Tādiem cilvēkiem ir jāiet un jāsaka sejā.

iDmore 06.12.2015

Ja tā ir tā pati pārdevēja, ko es atceros, tad tas mani nemaz neizbrīna.. Ne pirmo, un droši vien, ka ne pēdējo reizi šāds sviests notiksies..