www.sudzibas.lv Krūza Attieksm no vadības

Krūza - Attieksm no vadības

SIA Krūza vadība un darbinieki ir nemākulīgi un neatsaucīgi!
Tiku izsaukts valsts brīvdienā 9.00 uz darba interviju, kura ilga mazāk kā 15 minūtes. Personāla atlases "speciāliste" runājot skatījās galdā un man tika dots vārds 3 minūtes, kuru laikā nepaspēju pastāstīt par sevi, tikai minēju iepriekšējās darba vietas. "Intervijas" beigās man pateica, ka izskatīs manu atbilstību kandidatūrai un paziņos vai esmu ticis pie darba. Tā kā man gandrīz nebija iespējas izteikties, tad pieņemu, ka manu kandidatūru varēja izskatīt pēc CV izskatīšanas un nebija jātērē mana brīvdiena, laiks un nauda ceļam līdz Jūrmalas gatvei!

Ja kāds meklē darbu, tad Krūzai ejiet ar līkumu, ja vien nevēlaties strādāt tenkojošā, sliktas attieksmes, krieviski runājošā kolektīvā!

T

ilmaars 22.04.2013

Es kad tur strādāju, man piezvanīja pirms darba sākšanas jau tajā pašā dienā. Vairāk kā gadu. Tas bija tajos laikos, kad bija Irīnas kundze - laba sieviete, tikai kad nāk inspekcija, tad uzreiz stāsta, ka ja kāds ko jautā, tad virsstundas apmaksātas un tā tālāk. Pēdējoreiz tur strādāja vai vēl tagad strādā Tatjana (kadru daļā). Es varbūt izklausīšos pastulbs krievzemes ļaudīm, bet sludinājumus krievu valodā vairs vispār nopietni neuztveru. Ne visi krievi, bet vairums krievu un ebreji un čigāni neko labu manai dzimtenei nav devuši. Katrs, kurš nemāk uzrakstīt Latvija ar lielo L, neciena neko, kas man ir svēts. Un valoda tur nav tā pirmā problēma, pirmā ir tā, ka 12 h jāstrādā (un alga laba), bet kājas gan sāp. Nebiju vēl beidzi strādāt, kad vakarā eju pa ielu klibodams. Un cilvēki ar saviem stulbajiem jautājumiem. Murgs.
Tāpēc, ka vadība ir krievi, tāpēc arī krīt (literāri sakot) izvēle uz krievu darbiniekiem - manā nodaļā, kur strādāja 8 cilvēki, latvieši bija tikai divi - es un kaut kāda sieviete no Jūrmalas.
Ne 18. novembris, ne Vecgada vakars - nekas nav svēts. Pie tam cilvēki arī stulbi - naudu pa labi, pa kreisi, uz iekšu priekšu sviež. Pat Vecgada vakarā kā traki iepērkas. Būtu labāk mājās ar ģimenēm sēdējuši.

ilmaars 22.04.2013

Pie tam, priecājies, ka tur nestrādāji, jo sākumā tevi neuztver kā neko, pusdieno ej četros dienā, tikai kad nojauš, ka sūtīsi visus pie velna, izprovocē tevi tā, lai tas notiktu ātrāk. Kolīdz nes ko ārā Maximā pirktu, apsargs nosaka, ka "Puis, man no Maximas neko nevajag", pat neieskatās, varbūt es ko nozagu, viņam pofig.