Krūza - akcijas

Labdien!
Jau vairākas reizes iebraucu veikalā krūza, purvciemā un ieeju viņu mājas lapā AKCIJāS
Un ievēroju ka līdz šai dienai ir ir vecā akcija 30.05.2011 un 30.06.2011
Sanāk ka neko nevaru iegādāties un rēķināties ar cenām
Veikals muļķo pircējus
Jautājot pārdevējām, kad būs jaunā jūlija akcija, viņas pasaka ka nezinot, kā lai iegādājos preci, kas man interesē?

J

I ina123 27.02.2012

Strādāju veikalā"Krūza".ar zaudējumiem.Aizgāju no darba prom iznāk, ka jāmaksā vēl valstij nodokļi, neizdarības grāmatvedes dēļ.Viņa nebija apskatījusies apgādājamos.Kam jācieš man.Dziļi neiesaku strādāt.

I ina123 28.02.2012

Interesanti, kur tad jaukties ja ne, "Krūza'' sudzībās.Man jau sen nav apgādājamo nav, bet uztaisa, ka ir.Grāmatvedei jāpārbauda dokumenti, kad stājas darbā.Interesēšos tālāk.Un tā ir grāmatvedes nolaidība.

E evita 28.02.2012

Cien. Maddalena, naudiņu par apgādājamiem var atgūt tikai tad, ja tādi ir reģistrēti VID. Inas gadījumā apgādājamie uz viņas vārda VID vispār nav reģistrēti, tātad grāmatvede nepareizi veikusi algas aprēķinu. Šobrīd VID pieprasa atmaksāt atpakaļ naudiņu par, kuru netika ieturēti nodokļi. Domāju, ka neviens pārdevējs nepārbauda grāmatvedes darbu, kā arī domāju, ka ne jau visiem ir pietiekamas zināšanas grāmatvedībā, lai spētu izsekot algas aprēķiniem. Bet laikam jau uzsāķot darbu Krūzā, vajadzētu apgūt arī grāmatvedības zināšanas, lai varētu sekot līdzi grāmatvedes darbam, lai nebūtu tādas problēmas, kā ir Inai.