krogs"Pie brāļa"

Neēdiet pusdienas krogā"Pie brāļa" tur nav vairs vērts zaudēt laiku,naudu un bojāt garastāvokli.Ēdiens ir negaršīgs{auksti kartupeļi un knapi silta veca gaļa}porcijas smieklīgas,salāti nav baudāmi.Bet ja kāds netic-var izmēģināt.

Vairāk sūdzības par krogs"Pie brāļa"

R R 23.01.2006

Pilnigi piekrītu iepriekšējam komentāram, diemžēl ieguvām līdzīgu pieredzi - ēdiens bija nekvalitatīvs - gaļa - veca un skāba; apkalpojošais personāls - paviršs un neatbilst savam amatam, izņemot atsaucīgo bārmeni.

R Realmaven 25.02.2010

Nepiekrītu!
OK, vienu brīdi bija viņiem kkāda pavāre pieņemta darbā, tā jau atlaista, jo sūdīgi gatavoja, bet kopumā tur vissir ok, bieži tur iegriežos pa ceļam uz mājām, lai iegādātos Brāļa alu un šad tad arī pusdienas paēstu un man nav sūdzību par šo krogu! ;)