www.sudzibas.lv Krogs "Citi Laiki" otvratiteljnoe vuljgarnoe povedenie!

Krogs "Citi Laiki" - otvratiteljnoe vuljgarnoe povedenie!

Podumajte xoro6o prezde 4em idti tuda, obsluzivanie otvratiteljnoe, oficiantki s zapaxom alkogolja, razit kogda obsluzivaet za kilometr, odna iz oficiantok vipila i pri klientax vela sebja otvratiteljno i vuljgarno, zalezla na stol i tancevala, ve6alasj na 6eju vsem, ne znaju kuda smotrit na4aljstvo, no mne blevatj xotelosj ot takogo povedenija, 4to ona tam sebe vozomnila eta ZANE!!!devevka vot i vse!

P

E espiekritu 04.04.2008

Oficiantka ZANE s krogs"Citi laiki" ti vede6 sebja kak de6evka!Protivno smotretj!

E espiekritu 04.04.2008

Verno!!!

а антон 04.04.2008

zane- suka

A Angelika 05.04.2008

da eta Zane 6ljuxa polnaja, ej ne oficiantkoj nado rabotatj, a na paneli!

R roman 07.04.2008

ja polnostju soglasen s avtorom-ona vuljgarnala baba-6ljuxa poprostu!

D Denis 07.05.2008

Блядям место на панели!!!

D Denis 07.05.2008

отправляйся туда шлюха, почему когда я хочу поесть нормально я должен смотреть как ты там бухая коряво выплясываешь!

S Samanta 16.05.2008

Tā nav taisnība, oficante Zane ir patīkama meitene.Kāpēc Jūs viņu nomelnojat, nezinot...

I ira 18.07.2008

Īstā vieta kurp doties!Ja jūs zinātu ko jums tur uz šķīvjiem liek!!!Un ieskataties virtuvē, ja ir iespēja! apvemsieties!

L liga 17.10.2009

TIE KOMENTāRI IR PILNīGAS MUļķīBAS!!!esmu pastavīga kroga "citi laiki" apmeklētāja un man garšo pasniegtais ēdiens, lielas porcijas, patīkama apklapošana, mājīga gaisotne, latvisks interjers! nevaru sudzēties arī par oficiantēm-jaukas, pieklājīgas, smaidīgas! un arī dzīvā mūzika piektdienas vakarā bija ok, mēs ar kolēģītēm jauki atpūtāmies grupas "setā jūdze" pavadījumā! Iešu arī turpmāk uz turieni atpūsties!

M Maruta 03.12.2009

Vakar bijām ar kolēģītēm, ļoti jauka atmosfēra.Viss garšīgs.