Krodziņš,,Vecmeita ar kaķi" - personāls

Vakar vakarā bijām iegriezušies krodziņā,,Vecmeita ar kaķi".Neko sliktu nepateikšu par ēdienu,tiešām ļoti garšīgi,bet personāls zem katras kritikas.Pie blakus galdiņa atpūtās krodziņa personāls,jau krietni iesilis un darbiniece vārdā Iveta ,,laipni" ļmums palūdza ātrāk lasīties prom un apjautājās-vai mēs maukas te ilgi vēl sēdēšot? Saprotu,ka arī personālam ir tiesības atpūsties,bet kaut kādam respektam pret klientim ir jābūt.Tā kā,ja negribat ,,ātru un laipni"" tikt izvadīti no krodziņa,iesaku šajā krodziņā neiegriesties.

H

M mja 30.09.2012

valoda, valodina...

Z zaptesburka 30.09.2012

Kad palūdza ātrāk aiziet - vēl kafejnīcas darba laikā, vai arī jūs bijāt aizkavējušies pēc tā?
Un cik ilgi jau atradāties kafejnīcā? (nesēdējāt jau vairākas stundas pie vienas mazas kafijas tasītes)?
Man vienkārši grūti noticēt, ka apkalpojošais personāls var tā izturēties pret apmeklētājiem bez jebkāda iemesla.

Ausainītis 30.09.2012

Interesanti, kā gan Iveta varēja zināt Jūsu profesijas?

A acīgā 28.11.2012

Arī pelei slazdā siers dažreiz nav par brīvu!!
Un kā var nosaukt sievieti, kas izklaidējas ar vīrieti meitas vecumā?!