Kristīnes tauriņi - Slikts serviss

Pasūtiju tauriņus no šīs tirgotājas ( draudzenes kāzām) rakstiju ka nepieciešams kāzām , vienojāmies par laiku kad būs gatavs ( maija beigas) jūnija sākumā nekādas zinjas nebija un atbildes uz vairākām vēstulēm ar nē.... Žēl ka tirgotājai šis pasūtijums nelikās svarīgs, sagādāja lieku stresu līgavai brīdī kad stress jau tā ir par daudz ... Pateicoties brīnumam atradām kādu kas paspēj sašūt 3 tauriņus un līgavainis un bērni bija dikti smukiņi...

L Lonee 20.12.2016

KRISTĪNE KRŪMIŅA no Raunas (Kristīnes tauriņi) .Es arī esmu ļoti sarūgtināta ar šo pārdevēju, jo 17.11.2016 es vienojos ar šo personu, ka viņa uzšūs tauriņu manam vīram. Nosūtīju fotogrāfiju par vēlamo preces izskatu un krāsu. Godīgi samaksāju naudu gan par preci, gan arī par sūtīšanu. Šodien ir jau 20 decembris, bet tauriņa nav. Uz maniem zvaniem neatbild.Uz jautājumu, kad beidzot izsūtīs atbildēja izvairīgi. Sākumā vēl atbildēja...solīja, ka noteikti būs katru trešo dienu. Šobrīd ignorē arī manas sms un uz zvaniem vairs neatbild. Tagad saprotu, ka esmu piekrāpta. Skumjākais ir tas,ka vairs nepaspēšu uz ziemassvētkiem sarūpēt citur tādu tauriņu un esmu zaudējusi arī savu godiīgi samaksāto naudu. Lūdzu neiekrītiet tāpat kā es. Es patiešām līdz pēdējam ticēju, ka viņa turēs savu vārdu, bet tā nenotika. Ļoti negribējās rakstīt ko sliktu, bet ja cilvēks ignorē un neko cilvēcīgi nepaskaidro, tad man arī vair nav izvēles.
Lūk vietnes, kur viņa tirgo savu produkciju http://www.kristinestaurini.lv/ , www.facebook.com/kristinestaurini
www.draugiem.lv/kristinestaurini

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Esmu atrisinājusi problēmas ar šo uzņēmumu. Ir atgriezta nauda un pretenziju vairs nav.

L Lonee 13.12.2019

Tākā www.kristinestaurini.lv ar mani sazinājās un izskaidroja radušos apstākļus šajā lietā un nauda tika atgriesta. Pretendziju vairs man nav! Tomēr! Apstākļus JŪS izstāstījāt un es visU sapratu. Nekatoties uz to jūs solījāt,ka tauriņš tomēr būs + vēl par gaidīšanu solījāt dāvanu (mazu tauriņu dēlam). ,ber tā nenotika!
Taisnība! Naudu jūs atgriezāt, bet ne to es biju gaidījusi!
Ļaunu prātu vairs neturu. Cerams sūdzība tiks izdzēsta!