Kristīne Voronova - Zagšana

Uzmanieties no Kristīne Voronova un viņas vīra Maksimims Zubkovs. Sāka strādāt uzņēmumā par logu mazgātājiem. Nepagāja ilgs laiks, ka uzņēmuma klientus sāka apkalpot ārpus grafika un pieprasīt naudu no klientiem. Vēlāk noskaidrojās ka arī iepriekšējā uzņēmumā kas nodarbojās ar uzkopšanu ir darījuši tāpat. Uzmanieties. Neņemiet viņus darbā, ja negribat piedzīvot nepatīkamus mirkļus. Melos, ar smaidu uz lūpām, acīs skatoties.

N

Komentāri (10)

Dainis 30.11.2017

Kur tad šeit ir zagšana? Ārpus sava darba laika vienojās ar klientu par papildus samaksu veikt darbu, protams attiecībā pret darba devēju tas nav īsti ētiski (protams arī jāvērtē paša darba devēja attieksme) bet ar zagšanu vismaz pēc jūsu minētajiem faktiem šeit nav ne smakas.

N Norms 30.11.2017

Jūs nesaprotat ? : Klients jau maksā ar pārskaitījumu, vai ar kvīšu gramatiņu. Jums cienītais ir īsa domāšana.
Gribās pakomentēt lieku reizi , parunājiet ar sava līmeņa cilvēkiem.

L Lepnā Lavīze 30.11.2017

Darba devējs kā starpnieks nevar nosmelt krējumu, tāpēc trako. Bet! Katrs darbinieks ārpus darba laika var darīt, ko grib, un pelnīties, kā grib!

Dainis 01.12.2017

Biznesmenis, kas sudzibas.lv portālā činkst par to, ka nav spējīgs kontrolēt savus darbiniekus, noteikti ir ļoti augsta līmeņa. Ja darbinieks ir spiests šādi piepelnīties pēc darba laika, tas tikai parāda, ka jums pašam ir īsa domāšana, jo acīmredzot neprotat motivēt un atrast lojālus darbiniekus.

N Norms 01.12.2017

Jūs laikam nesaprotat lietas būtību, zagšana notika darba laikā, jo nauda no klienta tika paņemta, bet darba devējam pateikts, ka pakalpojums nav noticis. Tā ir naudas iebāšana savā kabatā!
Protams, ka zaglīgam darbiniekam gribas haltūras, bet tad jābūt elementārai saprašanai, ka to nav normāli darīt ar uzņēmuma instrumentiem un darba laikā paralēli saviem tiešajiem pienākumiem un tiekot pieķertam melot uz velna paraušanu.
No tādiem Jūs lojalitāti nesagaidīsiet, tikai problēmas.

Šis darbs nav domāts intelektuāļiem ar piecām izglītībām, jo tas šajā darbā nav nepieciešams, bet normāla attieksme un nečakarēšana, gan ir prasība un jebkurā darba vietā.

Работяга 01.12.2017

Vinai feisbuka raxtits ka vina pasnodarbinata persona.. ja jums liekas ka nau ko darit nomazgat logus tad vajadzeja pasiem to darit un nelaist parasto stradnieku pie klienta.. domaiet voronova kurai ir berns stradas par 15 erikiem? Liels uznemums rbsskals pazaudeja daudz profesionalo stradnieku kuriem saka maxat pa 15 eriki lai ti strada nevis 8 bet 16 st lai kaut ko nopeln.. tie vnk aizgaja, tagad domaju ka ar stradniekiem latvjia nekanadas problemas, birza var atrast pat tos kur ilgus gadus stradaja viena uznemuma...

Dainis 01.12.2017

Jūs sūdzībā neuzrādāt pilnīgu informāciju, esat norādījis,ka ''sāka apkalpot ārpus grafika'' pēc tam jau komentārā minējāt ''darba laikā paralēli saviem tiešajiem pienākumiem '' par daudz pretrunu, ja gribat risināt situāciju vērsieties Policijā ar iesniegumu, jo vismaz pagaidām izskatās pēc parastas nomelnošanas..

L Lepnā Lavīze 03.12.2017

Situācijā nav nozieguma sastāva. Pāris nav neko nozadzis uzņēmumā, vienīgais - alkatīgajam uzņēmējam peļņa aiziet gar degunu, jo viņa strādnieki nevis ņem virsstundas un dalās ar starpnieku, bet strādā brīvajā laikā, ko viņiem neviena tiesa nevar ierobežot. Ieteiktu viņam pašam mazgāt logus, tad visa peļņa 100% būs viņam.

N Norms 01.12.2017

Alga nebija 15 eiriki. Tev laba fantāzija!
Aizstāvi, mati kursa nerupējas par saviem bērniem un nedzīvo ar tiem kopā, jo tas nav izdevīgi. Zagt gan lieliski prot.

N Norms 01.12.2017

Tiek jau darīts.
Šeit tika izlikts, lai citi neuzķeras.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes